2017 2018 yeni sezonunda Esra Erol kesin olarak evlilik programı yapmayacak. Bilindiği üzere Esra Erol’un yapımcısı tahminen 11 ağustosta yapılan Rtük toplantısı sonrası evlilik programı yapmamayı kabul etti. Zuhal Topal’ın yapımcısı ise tüm cezalara rağmen azemi Rtik kurallarına uymayı taahhüt ederek izdivaş progamı Zuhal Topal’la’ya devam kararı aldı.

Kanal D’de yayınlanan Evleneceksen Gel’de yapılan açıklamaya göre 2017 2018 yeni sezonun da cezalardan korktu ve final karar aldı. Bu şartlar altında sadece 2017 2018 yeni sezonunda Zuhal Topal’la devam edecek. 

Esra Erol’un yeni sezonda başka bir projesi şuanda açıklanmadı. Daha önce Fox Tv’de Gel Barışalım isimli Asumdan Dabak’ın sunumu ile evli çiftlere barıştırma programı ekranlara gelmişti. Fox Tv Gel Barışalım’ı yayından kaldırdığını duyurdu. Gel Barışalım suncusu Asuman Dabak ise programının yenilenerek eylülde tekrar yayınlanacağını açıklamıştı.

Bilindiği üzere 30 nisan pazar akşamı çıkan 686 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile (Khk) Türk aile toplum yapısına zarar verdiği gerekçesi ile kanallara çok ağır cezalar ve yaptırımlara getirilmişti. Bu yaptırımlar sonrası Esra Erol’un hem kocası hemde yapımcısı olan Ali Özbir final kararı aldı. Atv ise bu kararı onayladı. Tabi ki bu şuanda ki bilgiler. Zuhal Topal’ın ceza yemediğini ve her hangi bir baskı il e karşılaşmadığını gören Atv “Esra Erol’da” ‘yı yeniden yayına alabilir. 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir