Kanal D’nin yeni günlük dizisi Gençlik Başımda Duman’ın çekimleri hızla devam ediyor. Gençlik Başımda Duman projesi çok farklı bir peoje olarak hayat geçecek; zira çekimleri takip eden bizler bile neyin gerçek neyin senaryo gereği olduğunu anlayamıyoruz.

Gençlik Başımda Duman dizisinin çekimlerine 22 temmuz da başlanmış ve Nur ve Batuhan Cimilli’nin bebeklerini doğumu bile senaryoda yer almıştı. Gençlik Başımda Duman dizisinin bu hafta ki çekimlerinde Rabia’nın üzerine çok gidiliyor. Rabia oldukça sıkıntılı günler yaşıyor. Tuğçe ve Mehtap Kısmetse Olur’da da olduğu gibi çok iyi iki kanka olmuş ve Rabia’yı ezmekle uğraşıyorlar. Tuğçe ve Mehtap Yat meselesi ile Rabia’nın üzerine giderken Rabia’nın da kıskançlık damarları ortaya çıkıyor. Rabia Gökhan’ı Melek’tem çok kıskanıyor. İşte bunlar gerçek hayata çok yakın şeyler ancak hepsi senaryo. Oyuncular her sahneyi sanki gerçekmiş gibi yaşıyor.

Bu arada Gençlik Başımda Duman dizisinin yayın tarihi de belli oldu. Gençlik Başımda Duman dizisi 21 ağustos pazaretsi gününden itibaren hafta içi her gün Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında izleyicisi karşısında olacak. İzleyiciler bu sezon Kısmetse Olur yok diye üzülmesin daha güzel bir proje onları bekliyor. 

Gençlik Başımda Duman dizisi Oyunu Kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir