Kısmetse Olur yarışmacılarının yer aldığı Gençlik Başımda Duman  dizisi ile ilgili belirsizlik devam ediyordu. bilindiği üzere Gençlik Başımda dizisinden aldığımız tüyolar da daha önce dizinin bayram öncesi yani 1 ağustosta başlayacağı ile ilgili haberler vardı. Zaten çekimlerde de oldukça fazla stok hazırlanmıştı; ancak sonradan bir karar alındı ve Gençlik Başımda Duman dizisinin muhtemelen geleceği için bayram sonrası başlamasına karar verildi.

Gençlik Başımda Duman  yapımcısı Haluk Şirin dizinin başlamasından sonra araya 10 günlük bayram tatili gireceği bu tatilde de dizinin reytinglerinin düşük olacağından yayınlanmayacağını ön gördü ve geç olsun da güç olmasın diyerek Gençlik Başımda Duman  dizisini bayramdan sonraya bıraktırdı.

Diğer taraftan Gençlik Başımda Duman  yapımcısı Haluk Şirin @halukss isimli Twitter sosyal medya hesabında Gençlik Başımda Duman dizisi takipçileri için bir soru yayınlandı? Haluk Şirin yapımcısı olduğu Gençlik Başımda Duman dizini için ne zaman başlayacağına karar veremediğini ve dizinin 4 eylül de mi 11 eylül de mi başlayacağına izleyicinin karar vermesine yardımcı olmasını istedi.

Tweet’e gelen yorumlar ise pek iç açıcı olmadı. Bayramın son günü olan 4 eylül reytinglerin düşük olacağını söyleyip 11 eylül iyi diyende 11 eylül çok geç diyen de var. Hatta hiç başlamasını istemeyen de bir kitler var. 

Bir dizi eleştirmeni olarak bende Gençlik Başımda Duman dizisinin çok geç kalmadan 4 eylülde başlaması şart hemde Rabia’yı Tuğçe’yi görmek isteyen bir çok hayran var. Son olarak Hazal Babalık’ın ailesinin izin vermeidği için Gençlik Başımda Duman dizisine katılamadığı ile ilgili tüyolar var ancak ne kadar doğru bilmiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir