Most Production tarafından yeni bir kore uyarlaması daha geliyor. Bilindiği üzere geçen sezon Kanal için Hayat Şarkısını uyarlayan ve çok büyük başarı yakalayan Most Production şimdi de My Father is Strange isimli kore dizisinin haklarını satın aldı. Türkçe Çevirisi Garip(İlginç) Babam olarak dizinin Türkçe uyarlamasının adı ise Hayat Sırları olacak. Most Production gizliden Ahmet Mümtaz Taylan,  Devrim Yakut, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç ve Olgun Toker’le de anlaşma imzalamış. Diğer taraftan  dizinin senaryosunu Mahinur Ergun uyarlarken reji olarak Murat Can Oğuz yer alacak.

Hayat Sırları Dizisi Konusu

Seher çok başarılı bir avukattır. Burak ise oldukça idealist bir yönetmendir. Bir avukat ile bir yönetmenin aşkını anlatacak Hayat Sırları dizisinde Seher ve Burak’ın çalkantılı aşklarının yanı sıra Seher’in ailesinin sürprizli hayatı da dizinin önemli konularından olacak.

Hayat Sırları Oyuncuları

Hazar Ergüçlü(Seher)

1992 Kuzey Kıbrıs doğumlu olan Hazar ERGÜÇLÜ 25 yaşındadır. Lefkoşa Türk Belediyesi’nde tiyatro eğitimi alan ve çalışmalarda bulunan Hazar ERGÜÇLÜ Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karkateri ile başladığı serüvene sonrasında Medcezir dizisi ve Analar Anneler dizisi ile devam etmiştir. Son olarak Yüksek Sosyete dizisi ile izleyici ile buluşmuştur. 

Ekin Koç(Burak)

1992 yılında Turzim Cenneti Antalya’da dünyaya gelen Ekin KOÇ 25 yaşındadır. Genç yaşına rağmen oldukça deneyimli bir oyuncu olan Ekin Koç İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde ve Vahide Perçin sanat evinden oyunculuk eğitimi aldı. İlk olarak daha 21 yalında Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde rol alan EKin Koç sonrasında Benim Adım Gültepe dizisinde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde I. Ahmed karakteri ile dünyaya açılan Ekin Koç son olarak Blue TV’nin yeni mini dizisi 7 Yüz’de yer alacaktır. Neslihan Atagül ve Halit ERGENÇ ile aynı projede yer almıştır.

Ahmet Mümtaz Taylan(Baba)

Devrim Yakut(Anne)

Olgun Toker

Hayat Sırları Tanıtım Fragmanı

Hayat Sırları fragmanı şuanda yayınlanmadı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir