Adını Sen Koy dizisinde yaşanan köklü değişikliklerden sonra ne yazık ki yeni senaryoya göre dizimizde bazı ayrılıklarda yaşanacak. Adını Sen Koy dizisinde aslında izleyici açısından bakıldığında ise kopuşlar devam ediyor. Son olarak Adını Sen Koy dizisinde Alev karakterine hayat veren Ezgi Baran’ın diziden ayrıldığını sizlere duyurmuştuk. Tarafımıza ulaşan son haber ise gerçekten çok üzücü. Zira biz Adını Sen Koy izleyicilerinin Asya’ya ne kadar bağlı olduğunu çok iyi biliyoruz.

Bu haberin doğruluğu konusunda tam emin olmasak da sosyal medya hesaplarında Hazel Minel AYNALI’nın annesi olduğunu söyleyen bir şahıs  Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonunda kendilerinin bir rolü olmadığını bu nedenle de diziden ayrıldıkları bilgisini ulaştırdı.

Açık konuşmak gerekirse bu tür haberlerin gelmesini zaten bekliyorduk; bu nedenle ben daha önce de diziden Fatma Karanfil’in hayat verdiği (Müzeyyen) karakterinin de diziden ayrılmış olabileceğini siz değerli ziyaretçilerimize ulaştırmıştık.

Bu haberin doğrulunu yarın gündüz saatlerinde Hazel Minel AYNALI’nın menajerine ulaşarak teyit edeceğiz ancak ne yazık ki çok yüksek ihtimalle dizimizin yeni sezonunda Hazel Minel AYNALI bizlerle olamayacak.

Hazel Minel AYNALI Adını Sen Koy’dan neden ayrıldı?

Aldığımız bilgilere göre ne yazık ki Hazel Minel AYNALI senaryo gereği Adını Sen Koy dizisinden ayrılmıştır. Asya karakteri olmadan Ayşe ve Nihat karakteri nasıl olacak hala anlamış değilim bu nedenle de  bu bilgiye hala tam olarak güvenemiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir