Hıçkırık 5. Bölümde Neler Olacak ? 5. Bölüm Özeti Tüyoları

Sezona iyi bir giriş yapan ve  reytingleri hızla yükselen günlük Kanal D’nin günlük dizi projesi Hıçkırık’ta heyecan sürüyor. Hıçkırık 5. bölümde neler olacak Cuma günü yaşanacaklara dair özet ve tüyolar şöyle.

Hıçkırık 5. Bölüm Özeti Haftanın Finalinde Neler Olacak ?

Bilindiği gibi geçtiğimiz bölümde Engin ile tartışan Azmi Bey kalp krizi geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Burada yapılan müdaleler sonrası Azmi Bey kurtulur. Azmi Bey’in bu durumuna çok üzülen Kenan ayrıca geçmişte kaybettiği annesini hatırlar. Aileden birinin ölümünün ne kadar büyük bir acı olduğunu bildiği için Nalan’ı bu durumda yalnız bırakmayı hiç istemez. Yaşadığı ikilemin ardından Kenan Kutsi’ye danışacak. Kutsi’nin kalması yönünde tavsiyesi ile Kenan gitme kararını askıya alacak.

Bu sırada ilerleyen bölümlerde Kenan ve Nalan’ın hayatına kabus gibi çökecek olan Doktor İlhami Nalan’a duygularını açıklar. Nalan’ın kendisini bir abi gibi gördüğünü ve ona duygusal anlamda birşeyler yaşayamayacağını söyleyince İlhami hiç hoşnut olmaz. Reddedişlmeyi kabullenemeyen İlhami Nalan’ı elde etme planlarına vakit kaybetmeden başlayacaktır. Bu konuda kardeşi Aslı’dan da destek görecek.

Bu sırada Aslı da Kenan’a karşı olan duygularını hissettirmeye başlayacak. Kenan ise oralı olmayacak. Fakat Aslı’nında abisi ilhami gibi kolay vazgeçecek bir yapısı yok. Oda Kenan’ı etkilemenin yollarını arayacak. Kenan’ın odasına giren Aslı ona zorla sarılırken Nalan bu duruma şahit olacak ve yanlış anlayacak. Yaşadığı bu travma sonrası İlhami boş durmaz ve harekete geçer.

Hıçkırık 5. Bölümü ile Cuma Saat 15:00 de Kanal D’de

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir