Kalp Atışı Final Yapıyor…

Show Tv ekranlarında yaz aylarında yayın hayatına başlayan ve severek izlenen dizi Kalp Atışı final kararı aldı. İzleyenler tarafından çok sevilen ve ilk bölümünden itibaren aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken dizinin final kararı alması sevenlerini oldukça üzdü. Özellikle Sosyal medyada dizinin bitmemesi için büyük bir talep var.

Kalp Atışı neden bitti ?

Uzun zamandır final yapacağı iddiaları ortaya atıklan Kalp Atışı için resmi ağızdan açıklama geldi. Yaz aylarında ekrana gelen büyük bir izleyici kitlesi tarafından çok beğenilen dizinin geniş bir hayran kitlesi oluşmuştu. Sosyal medyada da dizi oldukça popülerdi. Fakat yeni sezonda rekortmen dizilerin birer birer sezona başlaması ile Kalp Atışı’da reytinglerde kan kaybetmeye başladı. Önce gün değişikliğine giden dizi ekranlara veda etme kararı aldı.

öykü karayel kalp atışı

Kalp Atışı Finaline Bölümü Ne Zaman ?

Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in başrollerini paylaştığı dizi  28. Bölümün ardından final yapacak ve ekranlara veda edecek. 28 Ocak Pazar günü saat 20:00 da yayınlanacak bölüm dizinin final bölümü olacak. Final bölümüne ait fragman da yayınlandı. Diziye özellikle sosyal medyadan büyük bir destek ve yayına devam etmesi yönünde kampanyalar başlatılmış durumda. Bakalım Kanal yönetimi ve yapımcı firma bu çağrılara kulak verecek mi ?

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir