Kördüğüm 26. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinde Tapasya kıskançlıkta derece yükseltmeye devam edecek. Son olarak İşça gece korktuğu için Divya’nın odasına girip orada uyur. Tapasya ise hazırladığı tebrik kartını anne ve babasına göstermek için odaya geldiğinde İşça’nın annesine sarılarak uyuduğunu görür. Tapasya İşça’dan intikam alma peşindedir.

Ertesi sabah İşça’nın verdiği hediyeleri alarak bahçelerinde bir yerde gömmeye çalışır. Ancak hizmetliyi görünce vazgeçer. Onları çöp tenekesine atarken güle güle İşça diye söylenir Babası Tapasya’yı bulunduğu durumdan bir nebze de uzaklaştırmak için onu dışarı götürür ve felekten bir gün geçirirler. Tapasya eve mutlu bir şekilde döner.

Ertesi gün ise okul gezisi vardır. Tapasya ve İşça Jogi tarafından okula getirilir. Babası İşça ve Tapasya’yı birbirlerine sahip çıkmaları konusunda uyarır. Okul gezisinde çocuklar çok eğlenirken Tapasya ne yapsam da İşça’yı zor durumda bıraksam hesapları yapmaktadır. Tapasya İşça’yı bir trene binmeye ikna eder. Arkandan ben bilet alıp gelecem diye onu tek başına trene bindirir.

Ancak tren hareket eder. İşça bağırmaya başlasa da nafile. Tren hızla uzaklaşırken Tapasya kıs kıs gülmekte. İşça nereye gittiğini bilmeden korku içinde ilerlerken diğer arkadaşları sayım yapmaktalar. Ancak İşça’nın olmadığını görünce paniğe kapılırlar. İşça ise trenden inerken bir ormanda kaybolur.

Kördüğüm 1 Eylül Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir