Kördüğüm dizisinde Veer ile İşça ailesi ve sevenleri önünde tekrar nikah tazelerlerken büyük şeytan Nani ve torunu Tapasya hamilelik raporu almakla meşgullerdi. Törenin sona ermesine yakın Nani ve Tapasya müjdeli haberi vermek için tören yerine gelirler. Onları Divya ve Mai karşılar. Nani torununun hamile olduğunu söylediğinde Mai aslında sevinir. Divya ise şaşkındır.

Tören tamamlandığında Veer ve İşça anne ve babalarından kutsanmak için ayaklarına dokunurlar. Mai ve Daddaji soğuk davranmaya devam ederken bu durum Jogi’nin dikkatini çeker. Damini kızına sarılarak onu bir kere daha kutlar. Sonra aileler evlerine gider. İşça da Damini ile birlikte Jogi evine gelir. Divya kızının hamile olduğunu evdekilere duyurduğunda herkes şok olur. 

Ertesi gün Mai Jogi evine gelerek Tapasyayı eve götüreceğini söyler. Herkes çok şaşırmıştır. Tapasya İşça ile Veer arasına girmeyeceğini belirterek gitmeyeceğini söyler. Amacı anne ve babasının saygınlığını kazanmaktır. Ayrıca böyle bir teklifi babasından beklemektedir. Jogi ise kızının bu kadirşinaslığını tebrik ederek ona sarılır. 

Nani bu duruma ad el atarak Jogi ve Divya yı etkilemeye çalışır. Divya kızının gitmesi taraftarıyken Jogi kızının her zaman yanlarında kalabileceklerini söyler. Tapasya endişelenir. Hiç bir şeyden haberi olmayan Veer eve geldiğinde İşça ile mutlu mutlu sohbet eder. İşça ona Tapasya hamile olduğunu söyler. Veer elini bile sürmediği Tapasyanın nasıl hamile kaldığını düşünürken sarhoş olduğu gün aklına gelir.

Kördüğüm 126. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir