Kördüğüm dizisi Vansh’ın ölümünden sonra İşça’nın Veer’i suçlamasıyla son bulmuştu. İşça yine hata ederek Veer gibi hem kendisini hem de Vansh’ı düşünen bir insanı suçlayarak asrın hatasını etmişti. Bu İşça’ya acıyordum ama şimdi asla acımıyorum. İnsan saf olabilir ama aptal olmamalı. İpek gibi çocuğu hapse gönderirken Mai’nin tepkisi ile karşılaşmıştı.

Damini de kızının yanlış yaptığını düşünerek Mai ve Daddaji’ye yalvarır. Mai ise İşça’yı evime neşe, huzur getirsin diye aldım. Ancak bir oğlum öldü diğeri de hapiste diyerek onu suçlar. Damini Mai’nin yanlış anladığını söyleyerek yalvarmaya devam ediyor. Ancak kimseden çıt yok. Damini Tapasya’yı konuşmasını için ortaya atar ancak Tapasya da ağzını açıp bir kelime etmez. Sonunda Jogi dayanamayarak Damini’ye susmasını ister. İşça’yı da alarak evden ayrılır.

Bu arada Veer polis şefi tarafından sorgulanmaktadır. Veer’in verdiği cevaplar sürekli aynı olmasına rağmen polis şefi ona Vansh’ın intihar etme sebebini sorar. Veer onun intihar etmesi için bir sebeb olmadığını söyler. Şef o zaman sen öldürdün diyerek onu psikolojik baskı altına alır. Ancak Veer bu durumdan sıkılmıştır. Polis şefi aynı zamanda Veer’in okul arkadaşı çıkmıştır. 

Ertesi gün Veer’in babası ile Tapasya Veer’i ziyarete gelirler. Onu kefaletle serbest bıraktırırlar. Veer eve geldiğinde annesi onu ağlayarak karşılar. Veer İşça’nın da yanına gider. İşça hiç değişmemiştir. Hala Veer’i suçlarken Veer kahrından ağlamaya başlar. İşça onu görmek istemediğini söyler ve itekler. Veer onun yanından ayrılır. Arabasıyla bir yerde durur ve aklına İşça’nın suçlamaları gelir. Abisinin ölümünden daha fazla yüreğini acıtan İşça’dır. Kendisini içkiye verir. Akşam eve döndüğünde Tapasya’nın kollarında bulur kendini. 

Tapasya Veer ile geceyi birlikte geçirirler. Tapasya sabah uyandığında dünyanın en mutlu insanıdır. Veer’i sonunda elde etmiştir. Veer ise ne yaptım ben diye vicdan azabı çekmektedir.

Kördüğüm 15 Kasım Fragmanı

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir