Kördüğüm son bölümünde Raghu Bundela konağına kadar gelerek Tapasya konusunda ne kadar ciddi olduğunu kanıtlamıştı. Tapasya sırrının gün yüzüne çıkmasından çok korkmaktadır. Raghu Veer ile iş konusunda konuşmaya geldiğini söylerken yalnız konuşalım diye teklifte bulunur. Tapasya ise bu sözün ardından beyninden vurulmuşa döner. Tapasya yanlarından ayrılır.

Tapasya İşça ile karşılaştığında yemekten bahseder. İşça Veer mecbur kaldığı için seninle yemek yedi. Yoksa seni sevdiğini mi düşündün diye dalga geçince Tapasya sinirlenir. Bu sırada Mai onların yanına gelir. Alışveriş yapılacağını söyler. İşça ben yaparım deyince Mai kabul etmez. İşça ısrarcı olunca Mai kabul etmek zorunda kalır. Chanda Vansh ın odasını temizlerken Vansh ın sakladığı saati bulur. Onu incelerken Umed gelir ve saati görünce şok olur. 

İşça  pazara gelir ve alışveriş yaptığı adamlardan biri para üstünü verirken İşça ya bir kağıt verir. Satıcı adam bu notu size vermemi istediler der. İşça belirtilen yere gider. Kasabı görünce şaşırır. Kasab fazla vaktinin olmadığını, Satya ve Sachi nin Veer’i öldürmeyi düşündüklerini söyler. Çok gergin olan Kasab acele bir şekilde orayı terkeder. Satya ve Daddaji satranç oynarlarken Umed elindeki saatle yanlarına gelir. Satya saati görünce çok sinirlenir. Geçmişi hatırlar. Daddaji geçmişte bir çocuğu hırsızlıkla suçladıklarını söylerken Umed bir çocuğa iftira attıklarını ve çok üzgün olduğunu söyler. Mai ise onların suçlu olduklarını düşünmektedir. 

İşça Satya nın eve gelmesini ve herkese yaklaşmaya çalışmasını düşünmektedir. Veer için endişelenmektedir. Divya ise Damini konusunda beynini kemiren düşüncelerden kendisini bir türlü alamıyor. Damini odasını toparlarken onu azarlıyor. Puştkar bu durumdan oldukça memnun. Zira attığı iftira tohumları filizlenmeye başlamıştır. Satya Mai nin konuşmalarının ardından odasına gider. Gözlerinden adeta ateş çıkmaktadır. Sachi artık harekete geçmeliyiz diye çıkışır. 

Tapasya yemek için bir lokantaya gittiğinde Satya ve Sachi yi görüyor. Ancak Sachi yemek listesine bakarken Tapasya nın dikkatini çekiyor. Tapasya onları gizlive izlerken 2. sürpriz ile karşılaşır. Raghu da onların bulunduğu masaya oturur. Tapasya eve geldiğinde olanları düşünmektedir. Satya ve Sachi herkesin olduğu bir ortamda Bundela konağından ayrılacaklarını bildirirler. Aslında ailenin güvenin daha fazla kazanmak için yapılan bir staretejidir. Evdeki hiçkimse buna razı olmaz. Veer Satya yı ikna etmeye çalışır. Daddaji ve Mai törenlerden sonra gitmelerini ister.

Satya ve Sachi bahçede planlarından bahsederken İşça da onları gözetlemektedir. Satya Veer hakkında konuşmaya başladığında İşça ses çıkarır. Satya çalıların arasında giderken Mai İşça  nın imdadına yetişir. Mai onları çağırmaktadır. Tapasya Satya ve Sachi yi görünce doktorun kör olmanla ilgili ne söylediğini soruyor. Sachi gevelemeye başlayınca Veer devreye girer. Sachi ona teşekkür ederken elini tutar. Tapasya nın en sinir olduğu şey. Sevdiği şeyi kör bile olsa paylaşmak istemez. Tapasya Sachi nin ellerini tutar ve oradan uzaklaştırır.

İşça Veer in yanına gelir ve Satya konusunda onu uyarır. Ertesi gün işe gitmemesini söyler. Veer ne demek istediğini anlayamaz. İşça ise ne yapacağım diye göz yaşı döker.

Kördüğüm 152 Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir