Kördüğüm dizisinde Satya ve Sachi planlarını uygulamaya koymak için harekete geçerler. İlk olarak Veer’i iş yerinde öldürmeyi düşünürler. Bu planlarını İşça duyar ve ne yapacağını düşünür. Evde Veer’in başına gelecekleri düşünerek ağlamaktadır. Bundela evinde yeni bir ritüel yapılmaktadır. Herkes duasını ederek ritüelleri tamamlarken İşça nın gözü Sachi nin üzerindedir.

Tapasya da kendi odasında Satya ve Sachi nin kim olduklarını düşünmektedir. Sachi nin kör olmadığına şahit olan Tapasya korkmaktadır. Veer ve Satya ise ofistedirler. Şantiyeye çıkmak için hareket ettiklerinde Satya kardeşine mesaj çeker. Mesajda hazır ol yazmaktadır. Sachi mesaja bakarken İşça da onu takip etmektedir. Sachi bir ara ayağa kalktığında İşça onun harekete geçtiğini düşünür. Ancak Sachi su içtikten sonra yerine geçer.

Veer ve Satya şantiyeye doğru giderken Satya imzaların eksik olduğunu ve Sachi nin buraya gelmesi gerektiğini söyler. Veer annesini arar ve Sachi nin inşaata gelmesini ister. Mai Sachi nin yanına giderek imzalaman gereken evraklar varmış diyerek Sachi yi gönderir. Tapasya da Raghu nun Satya ve Sachi ile ilgisinin ne olduğunu öğrenmek için onunla buluşur.

Tapasya onlar hakkında Raghu ya sorular sorar. Ancak Raghu sorulara kaçamak cevaplar verince Tapasya sinirlenir. Raghu sonunda onların Bundela evindekilerden intikanm alacaklarını söyler. Tapasya vakit kaybetmeden oradan ayrılır. İşça da evden ayrılan Sachi nin peşine çıkmıştır ancak yolda trafik vardır. İşça arabadan inip koşarak yol almayı düşünür. Bu sırda oradan geçen motor ona çarpacakken son anda kurtulur. Yere düşmek üzereyken Tapasya tarafından kurtarılır. Tapasya da aynı iz üzerindedir. 

Daddaji evde ritüelleri terkeden İşça ya ateş püskürmektedir. İşça nın her zaman böyle yaptığını söyler. Mirasından İşça yı yararlandırmayacağını tüm mirasını Tapasya nın bebeğine bağışlayacağını söyler. Umed in itirazları sonuç getirmez. Benim anlamadığım Tapasya ritüellere bile katılmazken ritüelin büyük bir bölümüne katılıp dışarı çıkan İşça ya kızılıyor. İşça ve Tapasya yürüyerek Veer in ofisine ulaşmaya çalışırlar.

Tapasya yolda fenalık geçirince daha fazla yürüyemez. Tapasya İşça ya Veer in başına bir iş gelmemesi için ricada bulunur. İşça tek başına ofise doğru giderken karşısına bekçi çıkar. Bekçi onu almak istemez. Tapasya da merakta olduğu için İşça yı arar. İşça bekçinin sorun çıkardığını söyleyince Tapasya Veer in eşiyim diyerek içeri girmesini ister. İşça o şekilde içeri girer. SAtya, Sachi ve Veer şirketle ilgili kararları gözden geçirirken Sachi de kağıtları imzalar. 

Veer inşaatları kontrol için asansöre gittiğinde Sachi de asansörün başına iş getirmek için hazırlık yapmaya başlar. Tam o sırada İşça gelir. Satya ve Sachi onu görünce sinirlenir. İşça Veer nerede diye sorar. Onlar asansörü gösterir. İşça çok korkmuştur. Veer in başına bir iş gelmemesi için dua etmektedir. Satya planları bozulduğu için Veer i arar. İşça nın kendisini beklediğini söyler. Veer az sonra İşça  nıın yanındadır. Veer niçin buraya geldin diye sorar. İşça kem küm…..Sonrasıda aklına Tapasya gelir. Tapasya nın kötü durumda olduğunu söyler. Veer arabasıyla eve doğru giderken İşça huzurludur.

Kördüğüm 153 Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir