Kördüğüm dizisinin son bölümünde İşça Kasab sayesinde Veer’in başına bir iş geleceğini öğrenmiş, Veer in iş yerine giderek onu uyarmak istemişti. Tapasya da Raghu ile bir mekanda buluşarak Satya ve Sachi nin planlarını öğrenmiş Veer’i kurtarmak için o da iş yerine gitmeye karar vermişti. Sonuçta İşça ve Tapasya aynı emel için birleşirler. Tapasya daha fazla yürüyemeyince İşça Veer in yanına gelir. Veer asansördedir. Sachi asansörün halatlarını kesmek üzeredir. Ancak İşça nın gelmesi tüm planları alt üst etmiştir. 

Veer ve İşça eve geldiklerinde Tapasya ya bakarlar. Tapasya odasındadır. Yatağına uzanmış beklemektedir. Veer kapıyı açınca Tapasya heyecanlanır. Veer ve İşça onu iyi görünce sevinirler. Veer Tapasya  nın düzeldiğini düşünmeye başlar. Tapasya nın yeni bir numarası mı var bilemedim. Veer bebeğin Tapasya üzerinde olumlu etkiler yarattığını düşünür. İşça da çok mutludur. İşça Veer in kurtulduğuna çok sevinir. Veer in yanına gelir be başını dayar. Veer ona teşekkür eder.

Jogi evinde Divya hala Puştkar’ın söyledikleriyle meşguldür. Puştkar ise her an laf sokmaya devam eder. Jogi bu durumdan rahatsız. Tapasya ve İşça birlikte Veer’in başına gelenleri konuşurlar. Tapasya daha önce Satya ve Sachi nin nasıl birisi olduklarını anlayamadığını anlatır. Tapasya Veer in başına bir şey gelirse yaşayamayacağını söylerken İşça ile ortak hareket etmek istediğini söyler. Tapasya elini ona uzatır. İşça küçükken elini kendisine uzatan Tapasya yı hatırlar ve mutlu olur.

İşça Tapasya nın uzattığı eli kabul eder. İkili kucaklaşırlar. Tapasya daki bu iklim değişikliği pek hayra alamet değil ama ilerleyen bölümlerde kokusu çıkar gibi gözüküyor. İşça ile Tapasya o kadar iyi geçinmektedirler ki nazar değmesin diye neredeyse dua okuyacam. Onlar yine salıncakta oturup kendi aralarında şakalaşıyorlar. Tapasya bebeğine İşça yı anlatıyor. İşça da Tapasya nın karnına konuşarak kendinden bahsediyor. Bu sırada evlerine Jogi ve ailesi gelir.

Jogi ve ailesi onların bu kadar iyi geçinmelerine anlam veremezler. Jogi şüphelense de Tapasya babasına geçmişte yaptıkları hatalardan ders aldığını söyleyerek onu rahatlatır. Şimdi herkes çok mutlu. Bu arada Damini Jogi nin bir işyerinde çalışacaktır. Bunu duyan Tapasya mutlu olurken Nani bir şey demez. 

Raghu Tapasya yı düşünmektedir. Tapasya kendisini aramadığı için tedirgin. Yanına Satya gelir ve İşça nın tüm planlarını bozduğunu söyler. Raghu bir dahaki sefere hata yapmayacaklarını söyler. Satya eğer Veer ölürse Tapasya otomatik olarak sana gelecektir der. Tapasya nın varlıklı olmaya alıştığını Veer olmazsa dayanamayacağını söyler.

Kördüğüm 154. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir