Nani her fırsatta İşça yı kötülemektedir. Mai ile Tapasya nın geleceği hakkında konuşurlarken İşça yı da kötülemektedir. Umed iş yerinde yeni projeler hakkında Veer ve Satya ile konuşmaktadır. Satya’nın müdahaleleri Umed in hoşuna gider. Satya nın güvenilir bir insan olduğunu söylemektedir.

İşça ve Tapasya aralarından su sız mayan iki arkadaştırlar artık. Bir araya geldiklerinde çok güzel anlaşırken çocukluk anıları gelir gözlerinin önüne. Duygusal anlar yaşanır. Veer in hayatı için yeni planlar yaparlar. Veer in hayatını kurtarmaya söz verirler.

Ertesi gün Chanda Sachi yi salona indirir. O sırada bir telefon gelir. Telefonu Sachi açar. Telefonda ambulans sesleri gelmektedir. Telefonu açan ise kendi odasından Tapasya dır. Sachi neler olduğunu sorar. Tapasya ise televizyonun sesini açmış konuşmaya çalışıyor. Arada sırada Satya diye sesler çıkarıyor. Sachi endişelenmeye başlar. Satya nın başına bir şey geldiğini düşünür. Aslında Tapasya nın amacı İşça ya vakit kazanmaktır. İşça Satya nın odasında bir makbuz aramaktadır.

Tapasya telefonu kapatır ve Sachi nin yanına iner. Sachi ye neler oldu diye sorar. Sachi ambulans sesleri duyduğunu ve Satya dan bahsettiklerini söyler. Ancak oyun bozulur. Saytya içeri girdiğinde Tapasya buz gibi olur. İşça ise odada makbuz arama peşindedir. Sonunda aradıkları makbuzu bulur. Makbuz Veer adına kesilmiştir. İşça bu makbuzun Satya nın odasında ne işi olduğunu düşünür. Makbuzda Veer in kalacağı otel ve oda numarası yazılıdır. Satya ve Sachi de odalarına girerler.

İşça Satya tarafından yakalanır. Satya burada ne işin var diyerek kızar. İşça yakında bütün planlarını ortaya çıkaracağını söyler. İşşa nın yardımına Tapasya yetişir. Bu arada Divya’nın başı ağrımaktadır. Damini ona masaj yaparken Jogi gelir. Jogi buzların eridiğini düşünmektedir. Tapasya4gözle İşça yı beklemektedir. İşça elindeki makbuzu gösterince Tapasya çok sevinir. Ancak makbuzu Satya ve Sachi şüphelenmeden yerine koymak gerekir. Bu görevde Tapasya nındır.

Sachi dolabını alt üsr eder. Makbuzu bulamıyordur. Satya neden bu kadar sinirlisin diye sorar. Sachi makbuzu bulamadığını söyler. Bu sırada kapı çalınır. Tapasya gelmiştir. Tapasya bir bahane ile dolaba makbuzu çaktırmadan koymayı başarır. Tapasya çıktıktan sonra şu makbuza bir de ben bakıyım diye dolaba bakar. Satya makbuzu buluyor. Veer ise Raghu ile yapacağı işle ilgili konuşuyor. Satya da konuşmaya dahil olur. İmzalar atıldığında Satya Bundela evinden alacağı intikam için daha bu başlangıç diyor.

İşça ile Tapasya nın şen şakrak olmaları Nani nin hiç hoşuna gitmemektedir. Durumu Mai ile de konuşur. Mai Nani den aldığı gazla İşça yı azarlar. Tapasya yı da odasına gönderir. Tapasya makbuzu düşünür ve bazı şeylerden emin olmak için Veer i arar. Veer e doktora gitmeleri gerektiğini ve çğleden sonra gelmesi gerektiğini söyler. Veer geleceğini söyler. İyi ama makbuzdaki tarihe göre Satya nın bir planı olması lazımdı. Ancak telefon kapandıktan sonra Satya Veer i arar ve akşam  19.00 da otelde iş toplantısı olduğunu söyler. 

Veer tekrar Tapasyayı arar. Otelde toplantısı olduğunu söyler. Bu yüzden gelemeyeceğini belirtir. Tapasya nın şüpheleri doğrulanmıştır. Tapasya soluğu İşça nın odasında alır. Mai nin fırçasından sonra kendini kötü hisseden İşça nın moralini düzelten Tapasya oteldeki toplantıdan bahseder.

Kördüğüm 155. BölümFragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir