Kördüğüm son bölümünde Tapasya İşça nın yanın agiderek Veer in 19.00 da otelde toplantısı olduğunu söylemişti. İşça endişelidir. Tapasya bu toplantıya gitmeleri gerektiğini söyler. İçca da aynı fikirdedir. Nani bahçede keyif sürerken Puştkar gelir. Puştkar’ı karşısında gören Nani kendi zihniyetinden birini gördüğü için sevinir tabi.

Puştkar Damini ile Divya arasında yaşananları büyük bir keyifle anlatır. Damini de Tapasya’nın İşça ile arasının iyi olduğunu ancak bu durumdan rahatsız olduğunu söyler. Bunun için bir şeyler yapmalıdırlar. Satya ve Sachi yeni planlarını devreye sokmak için harekete geçerler. Veer toplantıya giderken Sachi yi görünce şaşırır. Satya müşterinin de hanımı ile gelebileceğini düşünerek onu götürmek istediğini söyler.

Satya dışarı çıkmak için hazırlanmıştır. Ancak İşça yemek hazırlamakla meşguldür. Tapasya Veer olmadığı için beni doktora kim götürecek diye konuşur ve İşça nın gelmesini ister. Mai İşça ya izin verir. Bu arada Satya kirli planı devreye sokar. Otel odasında içeçek bir şeyler hazırladığı bir anca Sachi gizlice Satya yı arar. Satya müşteri yolu karıştırmış diyerek odadan çıkar. O çıkarken Tapasya ve İşça da odanın önüne gelmişlerdir.

Satya mesaj çeker ve işi tamamlamasını ister. Sachi ile Veer birlikte otururken Veer müzik açar. Sachi bir anda öksürmeye başlar. Veer ona su getirmek için kalkar. Bu sırada Sachi de Veer in içkisine ilaç katmıştır. Sachi saçını falan dalgalandırmaya başlar. Veer içkisinden içmeye kalkarken  İşça odaya dalar. İşça dur içme o içkiyi zehirli diye çıkışır. Sachi gizlice Satya yı çaldırır. Satya telefonu açtığında konuşmaları duyar ve paniğe kapılır. Tapasya önce kendisini gizler. Satya da odaya geldiğinde Tapasya saklanır. Veer ne olduğunu anlayamadan Sachi ağlamaya başlar. Veer onun suçsuz olduğunu düşünmektedir.

Satya Veer i ikna etmeye çalışırken Tapasya da İşça ya destek olmak için içeri girer. İşça daha fazla cesaret bularak onların iç yüzünü Veer e anlatmaya başlar. Ancak Veer in ikna olmaya niyeti yoktur. İşça artık dayanamaz Veer in kendisini suçlaması karşısında zehirli içkiyi içer. Tapasya bağırmaya başlar. Az sonra İşça yere düşer. Veer gerçeği acı bir şekilde öğrenmiştir. Veer Satya nın yakasını toplar ve İşça ya bir şey olursa sana hayatı zindan ederim der. Sachi ise gerçek yüzünü gösterir.

İşça yı hastaneye götürüler. İşça yüksek düzeyde uyuşturucu aldığı için kısmi felç geçirmektedir ve durumu da kritiktir. Veer Umed i arar. Başına gelenleri anlatır. İşça nın fedakarlığından bahseder. Umed evdekilere durumu anlatırkan Mai yine İşça nın adını ağzına almaya başlar. Umed dayanamaz ve avazının çıktığı kadar Mai ye bağırır. İşça nın adını bir daha ağzına almamasını söyler. Veer doktorla karşılaştığında İşça nın durumunu sorar. Doktor İşça uyandıktan sonra geçmişi hatırlamayabilir der. 

Damini, Divya ve Jogi hastaneye gelmişlerdir. Veer Damini ye İşça nın iyi olacağını söyler. Bu arada polis Umed in evindedir. Satya ve Sachi nin odasını araştırıken bir resim bulurlar. Resmi gören Umed ailesi şok olurlar. Şimdi SAtya ve Sachi nin kim olduğunu ve neden intikam almak istediklerini anlarlar. Bu arada İşça kendine gelmiştir ve başucunda Veer vardır. Satya ve Sachi bir yerde gizlenmişlerdir. Raghu ortaya çıkar. Satya kendilerini kurtardığı için ona teşekkür ederken Raghu ama ben bir şey elde edemedim der. Satya şaşkındır. 

Kördüğüm 156. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir