Kördüğüm 10 Ocak özetimizde Veer İşça ya sürpriz yapmak için otele çağırmıştı. Ancak bu sürprizi sadece İşça bilmiyor. Satya ve Sachi de otelde. Veer’i tuzaklarına düşürmek için plan yapmışlardır. İşça resepsiyona geldiğinde Veer de oradadır.

Satya birbirlerini görmesinler diye büyükçe bir çiçeği İşça nın gözüne dayar. Bu sırada Satya anahtarını düşürür. İşça anahtarı vermek istediğinde Satya ortadan kaybolur. Veer odaya çıkarken garson onun için bir not olduğunu söyler. Veer notu okur ve 512 nolu odaya gider. Veer odaya gittiğinde yine bir not bulur. Notta aşk sözcükleri vardır. Veer notu okurken bir karartı yer değiştirir. Veer onu takip eder.

Veer’in İşça sandığı Sachi başına bir duvak örterek kendini gizler. Onu kışkırtmaya çalışır. Veer ise duvağı açmaya çalışır ancak Sachi ondan kaçmaya çalışıyor. Sachi onun içki içmesini de sağlar. Veer iyice sarhoş olmuştur. İşça ise odada beklemeye devam eder. Sonra çarpıştığı adam aklına gelir ve anahtarındaki S harfini anımsar. Bunun Satya olduğunu düşünür ve resepsiyondaki kişiye Veer’in resmini gösterir. Resepsiyonit tanımıyorum der. İşça şimdi Veer’i aramaktadır. Veer ise duvağı açmayı başardığında karşısında Sachi’yi görünce şok olur. 

İşça anahtarda yazan 512 nolu odanın önüne geldiğinde Veer diye bağırmaktadır. Veer den ses yok. Sachi ise hain planlarını uygulamaya başlamıştır. Veer’in elbiselerini parçalar, yüzünü tırmalar. Bunlar olurken Satya da onların yanına gelir. Sachi gece lambasını alır ve yüzüne vurur. Satya da el izi kalmasın diye onu temizleyip Veer’in eline verir. İşça ise kapıyı açmaya çalışsa da başaramaz. 

Raghu Tapasya ile görüşmelerini artırıyor. Ona yakında seni alacağım diyor. Tapasya na yapacağını bilemez. Telefonun ardından İşça Tapasya yı arar ve durumları anlatır. Çaresiz kaldığını söyler. Tapasya yardım edeceğini söyler. Tapasya önce Damini ile konuşur. Ardından Umed ve Daddaji ile birlikte otele giderler. Kapının açılması için polisin gelmesi gerekmektedir. 

Umed ve Daddaji birlikte karakola giderek polisi otele getirirler. Polis kapıyı açar. İçeri girdiklerinde etraf dağılmıştır. Veer ise yatakta baygın bir vaziyette yatmaktadır. Sachi de bir kenarda ağlamaktadır. Kadın olan polis Sachi nin durumuna çok üzülür. Sachi Veer in kendisine saldırdığını ve tecavüze kalkıştığını söyler.

Kördüğüm 11 Ocak Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir