Kördüğüm dizisinde heyecanlı bekleyiş sürüyor. Sachi ve Satya nın planları tutmuşa benziyor. Veer içkinin etkisiyle kendinden geçmiş gelen polislerin bile farkında değildir. Sachi ise mağdur edebiyatı ile kadın müfettişi etkilemesini biliyor. İşça ise Veer den haber bekliyor. Daddaji ve Umed otelin lobisinde polisten gelecek haberi beklerken endişeli. Polis Veer’i yarı baygın şekilde ayağa kaldırır ve kelepçe vurur. Kadın müfettiş Sachi ye gereken cezayı en ağır şekilde verecekleri konusunda teminat veriyor.

Otelin merdivenlerinden Veer elleri kelepçeli şekilde inerken Daddaji ve Umed şaşırıyorlar. Ancak hemen arkasından Sachi yi görünce neler olduğunu anlıyorlar. Veer in kimseye bakacak dermanı yoktur. Umed Sachi ye iftirasından dolayı kızar. Ancak Sachi madur rolüne devam ediyor. Basın yayın da oraya gelmiştir. Veer e sorular soruyorlar. Ancak Veer her şeyden habersiz olduğundan bir kelime edemiyor. Sachi ye mikrofon uzatıldığında ise Sachi iftiralarını sürdürüyor.

İşça Umed’i arar. Umed onu üzmemek için iVeer’i bulamadıklarını, bulduklarında ise eve döneceklerini söyler. Polis Veer’i sorgulamaya devam etmektedir. Ancak Veer içkinin etkisinden kurtulamamıştır. Umed oğlunun kurtulması için kefalet vermek ister.  Avukat bu durumu konuşmaya çalışırken müfettiş  bu teklifi reddeder. Satya ve Sachi ne yani parası olan böyle bir suçtan kurtulacak olmayan kurtulamayacak diye Daddaji ye çıkışır. Satya zenginlerin de yargılandıklarını görmek istediğini söyler. 

Bundela evinde herkes Veer den haber beklemektedir. Telefon çalar. Telefonu İşça açar. Karşısında Satya vardır. Satya Veer hakkında konuşur. İşça onun nerde olduğunu sorar. Tapasya telefonun hoparlörünü açar. Satya Veer in başına gelenleri anlatır. Herkes şoktadır. Kimse inanmak istemez böyle bir şeyin olduğuna. Satya televizyonu açmalarını ister. TV Veer’in tecavüz suçundan tutuklandığını söylemektedir. Gunvanti evladı için göz yaşı döküyor. Satya ise zaferini gülerek kutluyor.

Bu sırada Umed ve Daddaji de eve gelmişlerdir. Veer in başına gelenleri anlatırlar ve onu kurtaramadıklarını söylerler İşça yarın karakola giderek Veer i kurtaracaklarını söyler. Veer ise kodeste kendine gelmeye başlamıştır. Kendine geldiğinde ilk aklına gelen kişi İşça olmuştur. İşça ve Umed erkenden karakola giderek müfettiş ile görüşürler ancak ne dedilerse müfettişi ikna edemezler. Umed konuşacak başka bir şey kalmadı diyerek odadan çıkar. İşça Veer ile görüşür. Onu çok sevdiğini ve kurtaracağını söyler. Veer annesini babasını ve Daddaji yi sorar. İşça herkes perişan senin dönmeni bekliyor der. 

Umed de bir kaç görüşme yapar ancak nafile. Tapasya Veer için çok üzülmektedir. Elinden bir şey gelmeyince Raghu nun yanına gider. Raghu dan yardım ister. Raghu bir şartla yardım edeceğini söyler. Benimle evlenirsen sana yardım ederim deyince Tapasya beyninden vurulmuşa döner. Önce kabul etmez ancak Veer’in çıkması için kabul eder. Raghu daha sonra annesini yanına gider ve yakında kız isteyeceklerini söyler. Annesi de kendisi de çok mutludurlar.

Kördüğüm 159. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir