Kördüğüm dizisinde Veer hapislerdeyken Tapasya ve İşça onu kurtarmak için çırpınmaya devam ediyorlar. Tapasya Veer için her şeyi göze alarak Raghu nun yanına gitmiş ancak onun istekleri karşısında şok olmuştu. Raghu kendisiyle evlenmesi karşılığında Veer’i kurtaracağını söylemişti. Tapasya mecburen kabul etmişti. Şimdi Tapasya ne yapacağını düşünmektedir.

İşça odasında Veer’i düşünmektedir. Umed gelininin yanına gelerek her şeyin yoluna gireceğini söyler. İşça Umed’e babası gibi sarılır. İşin gerçeği Umed dizideki en merhametli insanlardan biri. Tabi Jogi nin de hakkını yememek gerekir. Neyse özetimize dönecek olursak Raghu ise düğün için hazırlıklar yapmaktadır. Tapasya ve kendisine elbiseler alır. Eve gittiğinde ise Raghu nun annesi düğün hazırlıklarına başlamıştır bile. Anne- oğul çok mutludurlar.

Bundela evinde ise avukat ile aile üyeleri konuşmaktadır. Avukat işlerinin çok zor olduğunu dile getirirken herkesin yüzü asılır. Bu arda eve bir hediye gelir. Gösterişli hediye herkesin dikkatini çeker. Hediye Tapasya ya denilince dikkatler iyice Tapasya nın üzerine yoğunlaşır. Tapasya kem küm etmeye başlayınca telefon çalar. Tapasya telefonla yanlarından uzaklaşır. Arayan Raghu dur. Tapasya ya düğünden önce yapılacak eğlenceye gelmesini ister. Tapasya kabul etmese de Raghu onu can damarından yakalamıştır bir kere. Tapasya geleceğini söyler. İşça ise Veer’ini, Veer de İşça ‘sını düşünmektedir. 

Raghu nun evinde eğlence başlamıştır. Raghu Tapasya nın gelmesini heyecanla beklemektedir. Sonunda beklenen an gelir. Tapasya şık bir elbise ile gelmiştir. Raghu çok etkilenir ve annesi ile birlikte onu karşılar. Annesi de Tapasya yı beğenmiştir ancak onun hamile olduğunu görünce kısa bir süre sessizlik olur. Sessizliği Raghu bozar. Raghu ertesi gün kalabalık bir şekilde seni istemeye geleceğim der. Tapasya itiraz etse de nafile……

Tapasya kara kara şimdi ne yaparım diye düşünmektedir. Raghu nun karalı olması en büyük sıkıntısıdır. Bu esnada İşça yanına gelir ve daha fazla üzülme diyerek onu teselli eder. Bilmiyor ki Tapasya kendi derdine düştü. Ertesi gün Raghu nun evinde  Haldi yapılmaktadır Raghu Tapasya yı arar ve hazırlanmasını ister. Tapasya dona kalır.Umed ve Gunvanti Veer’i ziyarete giderken Satya ile karşılaşırlar. Ona adeta yalvarırlar ancak Satya daha önce de annem size yalvarmıştı fakat siz ne yaptınız diye onlara kızar. 

Uzun bir zamandır ortalarda gözükmeyen Kasab ağzı yüzü morarmış bir şekilde Bundela evine gelir. Daddaji ile konuşur. Raghu Tapasya ya söylediği gibi büyük bir şaşaayla Bundela konağına gelir. Herkes meraklı gözlerle ona bakarken Tapasya için geldiğini söyler. Fakat Tapasya odasında yoktur. Daddaji de Tapasya diye bağırır ancak ondan ses yok. Tapasya başka bir yerden Raghu yu arar ve ısrarcı olması halinde bileklerini keseceğini söyler. Raghu tamam diyerek evi terkeder.

İşça Tapasya nın yanına gider. Artık gerçekleri söyleme vaktinin geldiğini söyler. Tapasya…… Sizce ne diyecek. Yorumlarınızı bekliyorum…..

Kördüğüm 160. Bölüm Fragmanı

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir