Kördüğüm dizisinde Raghu düğün alayı ile birlikte kapıya gelmiştir. Kalabalık bir heyetle gelen Raghu yu Bundela ailesi karşılar. Hiç kimse ne olduğunu anlayamamıştır. İşça da aşağıya indiğinde daha önce bir kaç gördüğü kişinin şimdi damat adayı olarak karşısına çıkmasına oldukça şaşırmıştır. İşça buraya kimin için geldiğini sorar. Raghu Tapasya için geldiğini söyler.

Tapasya ve diğerleri içeri girerler. Tapasya ortalarda yoktur. Mai Raghu dan Tapasya yı nerden tanıdığını sorar. Raghu Tapasya ile yaşadığı anlarını hatırlar ve Tapasya zor zamanda iken ona yardım ettim. Ona sahip çıktım der. Bu sırada Tapasya Raghu yu telefonla arar. Tapasya burdan gitmesini yoksa hayatına kıyacağını söyler. Ayrıca bebeğin de hayatını riske atacağını söyler. Tapasya bunları söylerken İşça arkasındadır. Tapasya İşça yı görünce şok olur. Yani İşça Tapasya nın Raghu dan hamile olduğunu anlamıştır.

Tapasya İşça ya  Raghu nun Satya ve Sachi ile ne ilgisi var bilmiyorum ama Veer in kurtulması bu adama bağlı diye söyler. İşça Tapasya ile uzun uzadıya konuştuktan sonra Raghu nun yanına gider. Tapasya nın gelmek istemediğini ve zorla onu götüremeyeceğini söyler. İşça nın bu çıkışı Raghu yu oldukça sinirlendirir. Raghu yumruğunu sıkarak yukarı baktığında Tapasya yı görür. Tapasya elindeki jileti bileğine dayamış beklemektedir. Raghu bir şey demeden evi terkeder.

Veer hapiteyken koğuş arkadaşı ona telefon sağlar. Veer hemen İşça yı arayıp dertleşir. Veer evdekileri sorar. İşça olan olaylardan bahsetmez. Tapasya ise sorguya çekilmektedir. Bundela ailesi Raghu yu nerden tanıdığını soruyorlar. Tapasya evden atıldığında gittiği otelde tanıştıklarını ve kendisine yardım ettiğini anlatır. Raghu nun bebekten bahsettiğini de söylerler. Tapasya bu durumu da yalan dolan açıklamaya çalışır. Tapasya evdekileri ikna etmiştir. 

Tapasya odasına gittiğinde Raghu da annesi ile konuşmaktadır. Annesi morali çok bozuk olan Raghu ya teselli vermeye çalışır. Raghu Tapasya yı arar. Bu hakareti neden yaptığını sorar. Tapasya Veer kurtulana kadar diye söylediğini ancak Veer kurtulursa şartların yerine geleceğini söyler. Raghu Veer’in yarın çıkacağını söyler. Böylece tüm şartları yerine getirerek Tapasya nın bahanelerini ortadan kaldıracağını düşünür. Veer ise konuşturulmaya çalışılıyor. Veer bir şey yapmadığını söylemeye çalışsa da kadın müfettiş kafaya koymuş bir kere onu konuşturacak.

Veer öksürmeye başladığında ona su verirler. Veer suyu içecekken müfettiş suya eliyle vurur. Veer şaşkın şaşkın bakarken müfettiş bardağı verin bana der ve suyu tekrar Veer’e verir. Veer suyu almaya çalıştığında suyu yüzüne fırlatır müfettiş. Anlayacağınız işkence yapmaktadır bir nevi. Umed, Daddaji ve Jogi kefaletle serbest kalması için uğraşmaktadırlar. Ancak müfettiş Nuh diyor peygamber demiyor. Onlara uğraşırken Raghu da oraya gelir. Herkes şaşkındır. 

Raghu elinde kanıt olduğunu söyleyerek Veer in suçsuz olduğunu söyler.Raghu Satya ve Sachi nin konuşmalarını müfettişe dinletir. Müfettiş Veer’in suçsuz olduğunu anlar. Onları bekleyen Umed, Daddaji ve Jogi ye Veer’in gidebileceğini söyler. Onlar çok mutlu olurlar. Veer eve geldiğinde onu İşça karşılar. İşça ona sarılırken Tapasya onları görür ve kıskanır yine.

Kördüğüm 161. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir