Kördüğüm dizisinde Veer eve geldiğinde İşça’ya sarılınca Tapasya yine kıskanır ancak bir şey diyemez. Tapasya’nın kalbi buna dayanamayacak kadar hızlı atıyor. Tapasya Veer’i görmeye geliyor ve ona karşı gülümsüyor. Nani de Tapasya’nın duygularını anlıyor ve onu Veer’e doğru götürüyor. Mai bu durumun nasıl olduğunu, nasıl serbest bırakıldığını sorar. Tapasya belki şimdi benim ismimi alacak diye bekliyor.

Veer, bunun Mai’nin kutsamaları ve Ichchha’nın inancı yüzünden olduğunu söylüyor. Tapasya bir kez daha gözardı edildiğini hissediyor. Chanda yeniden soruyor. Bu kadar zor bir davada nasıl olurda serbest bırakıldın. İşça Tapasya’nın Veer’i bilgilendirdiğini düşünüyor. Satya ve Sachi’nin ancak Rathore tarafından bilindiğini ve Rathore tarafından serbest bırakıldığını. Ancak sessiz kalıyorlar. 

Umed Singh, Rathore’un bu davayı görüşmek üzere orada bulunmasından sonra bir şeyler olup bittiğini söyler ve ardından Veer serbest bırakıldı. Herkes birbirine bakar. Veer, merakla bekleyen herkese bakıyor ve nihayet Tapasya’ya doğru bakar. Ona karşı gerçekten çok zaman geçti. Ona yaklaşıyor ve soruyor … “Nasılsın?” Tapasya sadece kendine karşı duygusal olarak “İyiyim” diyor. “Ya bebek!?” Tapasya başını olumlu olarak sallıyor. 

Mai, Ichchha’ya Veer’i odaya götürmesini ve böylece dinlenmesini söyler. Nani yine ortamı germek için konuşmaya başlar. Tapasya Veer için koşturdu ancak hiç bir değeri yok der. Tapasya Veer eve geldi ya. Daha ne isteyim der. Nani hayretle ona bakmaktadır. Jogi Takur Raghu denen kişinin Tapasya’yı istemeye gelmesinde haber vermediği için Divya’ya kızar. İşça ya övgüler yağdırırken Tapasya’nın başlarını yine öne eğdirdiğini söyler. Rathore Tapasya’yı yeniden arar. Tapasya yaşadığı duygusal hallerden dolayı onu yarı bilinçli dinler. Rathore her zaman yanında olacağını söyler.

Veer odasında otururken İşça ya ben yokken neler oldu diye sorar. İşça Rah-thore hakkında konuşmak ister. Bu sırada içeri Tapasya su ile gelir. İşça ne söyleyeceğini bilemiyor. Chanda gelir ve Daddaji’nin Veer ile konuşmak istediğini söyler. Veer onların yanından ayrılır. İşça gerçekleri söylemesi gerektiğini belirtir. Ancak Tapasya zaman içinde söyleyebileceğini anlatır. 

Rathore ormanlık bir alanda birilerini beklemektedir. Beklediği kişiler Satya ve Sachi’dir. Rathore onlara Veer’i kurtarmak için yaptıklarını unutmalarını ister. Kendilerine yeni bir hayat kurmalarını ister. Bunun için onlara yüklü miktarda para ve pasaport verir. Satya kız kardeşi için eş bulacağını söyler ve ayrılırlar. Bundela evinde ritüel başlar. Misafirler Tapasya’nın çocuğu olduğunda Veer ilk karısına bakar mı acaba diye dedikodular yapmaktadır. Bu durum Divya ve Mai’nin hoşuna gitmemektedir.

Kördüğüm 162. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir