Kördüğüm 15 Ocak özetinde İşça Tapasya yı gerçekleri söyleme noktasında zorlamaktadır. Tapasya ise oralı olmamaya devam ediyor. Divya Damini yi kıskanmaya devam ediyor. Rayhore Tapasya’yı bir an bile olsa aklından çıkaramıyor. Nani fitnelerine devam ediyor. Puştkar ortalık karıştırmaya devam ediyor. İşça saf saf ortalarda geziyor. Tapasya o kadar gerçeğin altından kalkmanın planlarını yapıyor. Veer aşkının peşinden gitmeye devam ediyor. Ancak bebek onun en hassas noktası.

Divya kızının durumundan dolayı rahatsızdır. Bunu Jogi ile de konuşuyor. Veer bebek sahibi olacak ama hala kızımla ilgilenmiyor diye sitemde bulunuyor. İşça nın kızlarının mutluluğunu engellediğini söylüyor. Jogi de Tapasya İşça sayesinde Bundela konağında kalıyor diyor. Divya ise zaten Damini den dolayı Jogi ye kızgın Tapasya yı savunmaya devam ediyor. Tapasya ise İşça’nın gerçekleri anlatmasından korkuyor. Raghu’nun ise Tapasya aklından çıkmıyor.

İşça Tapasya ile merdivenlerde karşılaşır. Ona yine gerçekleri anlat diyor. Yoksa ben anlatacağım her şeyi. Tapasya ise aklındakileri anlatmaya başlıyor İşça ya. Tapasya bebeğim baba sevgisinden eksik mi kalsın diyor. Ona bebeğin sevgisini paylaşmayı öneriyor. Ayrıca Veer’in sevgisini de paylaşabilirler. Veer gerçekleri öğrendiği zaman bebeğin de öleceğini söylüyor. İşça daha fazla dayamaz ve Tapasya yı tokatlar. Veer atılan tokadı görüyor. İşça ayrıldıktan sonra Veer Tapasya’nın yanına gider ve İşça seni neden tokatladı diye sorar. 

Tapasya biz çocukluktan beri böyle kavgalar ederiz ve birbirimize böyle tepki verdiğimiz anlar olur der. Veer İşça nın çok büyük olay olmadan tokat atmayacağını söyler ve durumu bir de İşça dan öğreniyim diye giderken Tapasya tarafından durdurulur. Tapasya Veer’e adeta yalvarır ve İşça’nın haberi olmamasını ister. İkimizin arkadaşlığının devam etmesini istiyorsan İşça ya bir şey söyleme der. Damini sürekli kızını düşünüyor. Onu aramasıan rağmen ulaşamıyor. 

Divya başı çok ağrıdığı için Damini yi çağırıyor. Damini ise dalmış kızını düşünüyor. Divya bir kaç çağırmasına rağmen Damini yine duymuyor. Puştkar gelir ve Damini artık seni duymaz diyor. Divya daha fazla sinirleniyor ve sesini yükseltiyor. Damini dalgınlıktan kurluyor ve Divya’nın yanına gidiyor. Divya neden duymuyorsun diye azarlıyor. Damini kızının telefona bakmadığını bu yüzden endişeli olduğunu söylüyor. Bu sırada Jogi geliyor ve kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Divya yatmak için hazırlık yaparken Nani ile telefonda konuşur ve Tapasya ile daha fazla ilgilenilmesi konusunda onu gaza getirir. Divya ilacı yerine koymak için kalktığında Jogi tarafından yazılan açık bir çek görür. Çek Damini adına düzenlenmiştir.

Nani Tapasya ‘ya Veer’in zaaf yönününn bebek olduğunu söylemektedir. Veer’in bu zaafından yararlanacaklarını söyler. Tapasya Nani den daha önceki saygısızlıklarından dolayı özür diler ve mutlu bir şekilde sarılır. Ertesi gün Nani hastaneye gider. Orada Rathore ile karşılaştığında torunun hesabını sorar. Rathore sessizliğini koruyarak ona Tapasya’nın anneannesi olduğunuz için susuyorum der. Oradan uzaklaşınca Tapasya’ya neden gerçekleri sakalmaya devam ediyorsun diye kızar. Tapadsaya da Nani’ye tepki gösterir.

Veer ile Tapasya ormanlık bir yere giderler. Rathore Tapasya yı arar. Tapasya Ver ile birlikte olduğu için telefonunu açmaz. Rathore sonra Bundela konağını arar. Orada Nani ile konuşur. Nani yine Rathoru azarlamaya başlar. Rathore beni oraya getirme der ve Tapasya’nın nerde olduğunu sorar. Nani onların  ormana gittiklerini söyler.

Kördüğüm 163. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir