Tapasya Veer ile çok önemli bir şey konuşacağını söyler. Ancak konuşulacak şeyler önemli olduğu için baş başa olmaları gerekmektedir. Veer İşça’yı da bu konuda bilgilendirerek Tapasya ile çıkar. Rathod ise Tapasya yı düşünmektedir. Onun resmine bakarken duygusal bir şarkı çalmaktadır. Rathod Tapasya’yı arar ancak Tapasya Veer ile arabada gittiği için telefonu açmaz. Rathot Bundela konağını arar. Telefona Nani bakar. Rathod Tapasya’nın nerde olduğunu soruyor. Nani Rathod’un kararlı olmasından dolayı Tapasya’nın Veer ile birlikte ormana gezintiye çıktıklarını anlatır. Bu arada Veer’in arabası bozulduğu için kalan yolu yürüyerek gideceklerdir.

Veer arabayla uğraşırken Tapasya durumunun kötü olduğunu söyler. Veer şöyle bir etrafına baktığında ilerde bir kulübe görür. Tapasya ile birlikte kulübeye giderler. Rathod ise Tapasya’nın peşine düşmüştür. Veer terk edilmiş arabasını bulur. Tapasya ise Veer’i etkilemeye çalışır. Korkma numarası ile Veer’in elini tutar. Tabi Veer bu durumdan rahatsız olur.Tapasya ona bebek doğduktan sonra nasıl yaşayacaklarını sorar. Veer bebekte sen de benim korumam altında olacaksınız der. Veer iki iyi arkadaş gibi olacaklarını söyler. Tapasya mutludur. Onların konuşmalarını Rathod da dinliyordur.

Veer bir şeyler bulmak için dışarı çıktığında Rathod Tapasya’nın yanına gelir. Ona bebeğine ve kendisine sahip çıkacağını söyler. Tapasya korkuyordur. Veer’in yiyecek bulmaya gittiğini ve birazdan döneceğini söyler. Rathod artık gerçekleri söylemesi gerektiğini söyler. Sonra Tapasya’nın karnındaki bebeğe eğilerek baban sana sahip çıkacak diye konuşur ve Veer gelmeden oradan uzaklaşır. Tapasya iki sevgili arasında sıkışmıştır. İyi ama ne yapacak…

Tapasya eve geldiğinde İşça da gerçekleri söyle yoksa ben söyleyeceğim der. Tapasya ise İşça’ya senin için bir çok fedakarlıklarda bulundum hatta babamı bile senle paylaştım karşılığı bu mu olmalıydı diye kızar. Tartışam uzadıkça uzar. Sonunda İşça bugün bütün gerçekleri açıklayacağını söyler. Tapasya ise evi terk etmekle onu tehdit eder. Tapasya evi terk etmek için aşağıya indiğinde Bundela ailesi ile karşılaşır.

Veer Tapu’ya ne oldu da gidiyorsun diye sorar. Nani bilindik suçlaması ile İşça yüzünden evi terk ettiğini İşça’nın torununa gün yüzü göstermediğini söyler. Nani Tapasya giderdse ben de giderim deyince Tapasya İşça’nın bebeği hakkında iftirasından dolayı gittiğini açıklar. İşça bebeğin babasının Veer olmadığını söylüyor ben de bu sözlere daha fazla dayanamadım o yüzden gidiyorum deyince kabak İşça’nın başında patlar.

İşça ise kendisini suçlamaya devam eden Tapasya ya karşı Veer’in kısır olduğu halde nasıl olur da senden bebek sahibi olur diye konuşuyor. Veer’in doktor raporlarına göre çocuk sahibi olmasının imkansız olduğunu söylüyor. Şimdi ne olacak… Tapasya’nın şarlatan olduğu ortaya çıkacak mı ? Yoksa İşça yine kendini feda mı edecek. Bu soruların cevabı 17 Ocak özetimizde olacak.

Kördüğüm 164. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir