Kördüğüm dizisinde Veer ile İşça’nın nişan merasimi başlamıştır. İşça ve Veer hayır duası almaya başlarlar Veer’in anne ve babasından hayır dua alırlarken anne pek istekli olmadığını İşça’ya hissettirir. Veer’in akrabalarından bir kadın sindor sürmek için İşça’nın yanına gelir ancak Sindoru Tapasya’ya sürer. Kısa bir süre sessizliğin ardından Veer araya girerek yanlışlığı düzeltir.

Nişana gelmesini beklemedikleri Veer’in dedesi de gelir. Nişan sahipleri onun etrafında toplanırlar.Herkes tepki vereceğini düşünürken o hayır dua isteyen Veer’in duasını kabul ederken İşça’nın hayır duasını almaz. İşça üzülürken Nani. Puşkar ve Tapasya sevinir.

Nişan devam ederken Damini’nin eski mahalle arkadaşları da gelmiştir. Ancak görevli onları içeri almak istemez. İşça’nın da aklı Kuki ve arkadaşlarındadır. Onlar gelmeden nişan yüzüğünün takılmasını istemez. Fakat onlar gelmeden yüzükler takılır. Herkes çok mutlu olurken Tapu ve Nani şişmeye devam ederler. Görevli gelip Nani ile dışardaki misafirlerden bahseder. O da içeri alınmasını ister. Aslında onları Nani ayarlamıştır. Amacı İşça ve annesini fakir göstermeye çalışmak ve Veer’in ailesini etkilemektir.

Ertesi gün Veer sürpriz bir hediye ile gelir. Veer İşça için araba almıştır. İşça araba sürmeyi bilmediğini söyler. Veer kendisinin öğreteceğini söyler. Tabi Tapasya iptal olmuştur. Tapasya arkadaşı Sid ile gezerken Sid’in arabası bozulur. Tapu bütün sinirini adamcağızdan çıkarır. Arabadan inip taksiyle evine giderken İşça ile Veer arabalarında romantik anlar yaşamaktadırlar.

Kördüğüm 17 Eylül Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir