Kördüğüm dizisinde Dadu iyileşmeye başlamıştı. İşça nın hamile ortaya çıkmış, Avinash yaşlı babasını öldürmeye çalışırken polis tarafından suç üstü yakalanmıştı. Tapasya bebeğin bulunmamasından dolayı depresyondadır. Onun en büyük teselligagı ise Rathor’dur. Bu bölümde ise yine birbirinden ilginç hadiseler yaşanacak. Heyecanlı bir bölüm daha sizleri bekliyor. Ayrıntılar özet detayımızda…

Damini İşça nın Veer ile görüşmesini istemektedir. Damini sen de aynı kaderi çocuğuna yaşatma diyerek İşça nın Veer’in yanına gitmesini ister. İşça ise bebeğin yalnız büyüyeceğini ve çocuklara kendisinin bakacağını söyler. Damini üzülmektedir. Divya Nani nin bir müddet gözden uzak olması için ona bir miktar para vererek Banaras’a gitmesini ister. Aslında Nani yaptıklarının cezasını çekiyor.

Nani yi Puştkar götürür. Nani minübüsten inince adamın parasını verirken karşıdaki hırsız onları takip etmektedir. Minübüsçü uzaklaşırken hırsıs da Nani nin parasını çalar. Nani bir müddet hırsızı kovalar ama atı alan Üsküdar’ı geçmiştir. Nani parasız pulsuz ortada kalır. Daha beter olur inşallah. Nani ortada feryat ederken bir araba onu farkedince duruyor. Arabadan Rathor çıkıyor. Rathor onu Tapasya’nın yanına götürüyor. Tapasya onu görünce mutlu oluyor. Nani ona evdeki olanlardan bahseder. 

Veer ve İşça aynı tapınağa gidiyorlar ancak birbirlerini göremiyorlar. Bir ara Veer İşça yı gördüğünü düşünür ancak Kanha onun dikkatini dağıtır. Veer Kanha ile sohbet ederken İşça dua etmektedir. Rathore hala bulunamayan bebeği için polşs karakoluna giderek müfettişe ağır hakaretlerde bulunur. Dadu nun evinde ise mutluluk vardır. İşça ona yemek yedirirken Kanhu gelir ve dedesine sarılır. Anlayacağınız İşça mutludur.

Damini İşça dan habersiz Veer’i arar. Veer İşça ben olmadan daha mutlu herhalde diye konuşunca Damini şok olur. Ancak Veer’in daha konuşacakları vardır. Aslından lafı yarım kalmıştır. Ancak Damini telefonu erken kapatınca Veer’in İşça yı istemediği anlamı çıkmıştır. Veer telefonu tekrar arar. Ancak Damini oradan gitmiştir. Daddaji torununun durumuna çok üzülmektedir. İşça yı unutması gerektiğini ve yeniden evlenmesini istemektedir. Umed bu duruma karşı çıkar. 

Aradan 3 ay geçmiştir. İşça nın bulduğu bebek büyümüş, yaşlı adam Dadu ise en güzel günlerini yaşamaktadır. Yine böyle bir günde Dadu sandalyesinde uyuyakalmıştır. İşça üstünü örtmek istediğinde korkunç gerçekle karşılaşır. Dadu ölmüştür. Rathore bebeğini bulmak için gazetelere ilan verir. İlanı Umed ve Gunvanti de görür. Geçmişte yaptıkları hataların karşılığını gördüklerini düşünmektedirler. 

Yaşlı adamın ölümünden sonra mirası ortaya çıkar. Dadu tüm mal varlığını torunu Kanha’ya bırakmıştır. Mirasa vasi olarakta İşça ‘yı atamıştır. Yani İşça Kanha büyüyünceye kadar onu koruyup kollayacak ve mirasından faydalanacaktır. Bu durumu Avinash da öğrenir. Avinash kefaletle serbest bırakılır. İşça ve Damini de bu haberi öğrenir. Evin kahyası onlara Avinash’ın bilmediği bir evde kalmaları konusunda bilgi verir. İşça ve Damni hemen hazırlıklara başlarlar. 

Avinash ise hemen beline silahı takıp evlerine doğru yola çıkmıştır. İşça ve Damini bebek Mukta ve çocuk Kanha ile giderlerken pasaportlarını düşürürler. İşça ise artık çok kilo almıştır ve karnında ki bebek yüzünden rahat hareket edememektedir.

Kördüğüm 173. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir