Kördüğüm dizisinde Veer İşça yı görebilmek adına duygu yüklü bir mektup yazıyor. Veer mektubunda İşça ya sen çok dürüst birisin ancak ben sana güvenmeyerek hayatımın hatasını ettim. Bu yüzden lütfen beni affet. Sen olmadan hayatım boş. Yeniden birlikte olalım. Senin ve sadece senin Veer’in diye yazar. Avinash hemen bir gazeteye ilan verir. Buluşma yeri ve zamanını da belirtir. Böylece İşça ve Veer buluşacak ve kendisi de İşça dan intikamını alabilecektir.

Tapasya düğün için hazırdır. Raghu Tapasya nın yanına gelir ve gerçekten benimle evlenmek istiyor musun diye sorar. Tapasya bir daha bana böyle sorular sorma diye çıkışır ve hiç bir tesir ve baskı altında kalmadan evleneceğini söyler. İşça ise Kanhu’nun istekleri ve bebeğin masraflarından dolayı bunalmıştır. Bu ayki maaşını neye yetireceğini bilememektedir.

Tapasya artık sona gelmiştir. Rathor ile evlenecektir. Aynanın karşısına geçer ve Veer’i hatırlar. Kendisini dışarı attığını ve İşça yı nasıl sahiplendiğini düşünür. Tapasya düğünden kaçıp Veer ile son bir kez konuşacağını Nani ile paylaşır. Nani bunun saçmalık olduğunu ve Rathor un tepkisinden korkmadığını sorar. Nani engel olmaya çalışsa da Tapasya kararını vermiştir. 

Tapasya Sharma aracılığıyla Veer’e  ulaşır. Onunla buluşacağı yeri belirtir. Rathor ise Tapasya nın gittiğinden habersiz heyecanla misafirleri karşılamaktadır. Sonunda Veer ile Tapasya karşılaşır. Veer onun gelinlikli halini görünce burda ne  işin var diye sorar. Tapasya Rathor ile evleneceğini söyler. Veer ne diye burdasın o zaman diye kızar. Tapasya seni ebediyyen hayatımdan çıkarmak için burdayım der. Veer Tapasya ya yaptıklarının cezasını çektiğini söyler. Onu bebek için de suçlamaya başlayınca Tapasya benim kadar sen de suçlusun der.

Kördüğüm 174. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir