Kördüğüm dizisinde Tapasya düğününü bırakarak Veer ile buluşmaya gitmiştir. Ondan hala beklentisi vardır. Veer belki de ona gel diyecektir. Gel her şeyi unutalım, senin yaptığın her şeyi unutalım, İşça yı her zaman aşağıladığını, öldürmeye çalıştığını, başkasından bebek sahibi olduğunu, bebeği Veer’in bebeği olarak yutturduğunu her şeyi ama her şeyi unutalım da yeni bir hayata yelken açalım mı diyecektir. Tapasya Veer’i aşkını anlamadığı için suçlamaktadır. Veer neden burdasın beni suçlamak için mi diye çıkışır. Yerinin Rathor’un yanı olduğunu söyler. 

Avinash ise bir gazeteye Veer’in İşça için yazdığı mektubu yayınlaması için talimat vermektedir. Evlilik için son ritüeller yapılırken Tapasya hala ortada yoktur. Veer Tapasya dan ayrıldıktan sonra ofisine gider. Ofiste İşça ile arasındaki en büyük engelin ortadan kalktığını düşünerek mutlu olurken Madura ya ayrıca kendisine enerji vermesinden dolayı teşekkür eder. İşça geldiğinde çok mutlu olacaklarını söyler.

Divya ve diğer misafirler Tapasya nın kaçmış olduğunu düşünürler. Nani de hiç birşey demiyor. Ancak Nani artık konuşması gerektiğini düşünür. Bu sırada Tapasya gelir ve herkesi rahatlatır. Rathore ile Tapasya evlenirken Veer İşça ile kavuşacağı günleri düşünmektedir. Evlilik sonrasında Tapasya odasına gider. Odanın her tarafı Tapasya resimleri ile süslenmiştir. Tapasya buna çok sevinirken Veer’in laflarını hatırlayarak yeniden üzülür ve ağlamaya başlar. Jogi kızının küçüklük resimlerine bakarak üzülüyor. Kızının en mutlu gününde yanında olamadığına üzülüp ağlıyor. 

Rathor da odaya girmiştir. Tapasya yı öpmek ister ancak Tapasya müsade etmiyor. Bebeğin aklına geldiğini düşündüğü için bunu yapamayacağını söylüyor. Raghu onu sabırla bekleyeceğini söylüyor. Jogi bir yere giderken Damini yi görür. Arabasından inerek onu çağırıyor. Damini de sesin geldiği yöne bakınca göz göze geliyorlar. Damini Divya nın sözlerini hatırlayarak ondan kaçmaya başlıyor. Jogi de onun peşinden gidiyor. Jogi onu yakalamayı başarır. Ona neden kaçtığını soruyor. Damini Divya nın hakaretlerinden bahsediyor. Jogi ondan özür dilese de Damini İşça ya babalık ettiği için ona teşekkür edip bir taksiyle uzaklaşıyor. 

Damini çarşıda işlerini halletmeye çalışırken gazete Avinash’ın verdirdiği ilanı görür. İşça nın yanına gelir ve ilanı ona gösterir. İşça Veer ile buluşmaya kararı alır ve ilanın gösterdiği adrese gider. Ancak adreste Veer yerine Avinash vardır. İşça Avinash tarafından tuzağa düşürüldüğünü farkeder. Aynı ilanı Veer de görmüş İşça ile buluşacağı anı düşünerek her anını mutlu geçirmektedir. Daha fazla bekleyemeyeceğini düşünerek erkenden buluşma yeri olan restorana gitmeye karar verir. 

İşça onu görünce hemen saklanır. Ancak Avinash İşça yı farkeder. Veer yetişebilecek mi ? Avinash İşça ya ne yapacak. Hepsi ve daha fazlası bir sonraki özetimizde.

Kördüğüm 175. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir