Kördüğüm dizisinde İşça ile Veer buluşmak üzere harekete geçerler. Veer in içi kıpır kıpırdır. İşça ile buluşmaya, ona sevdiğini söylemeye ve evlerine götürmeye çok az bir zaman kalmıştır. İşça da onunla buluşmaya son anda karar vermiş ve restorana ondan önce gelmiştir. Ancak Veer yerine Avinash’ı görmüştür. Bunun bir oyun olduğunu anlamıştır. İşça kaçmaya çalışırken Veer de restorana gelmiş ve Avinash ile karşılaşmıştır. Avinash İşça nın peşinden gitmeyi bırakıp Veer ile oturmak zorunda kalmıştır.

Veer Avinash’a İşça nın neden gelmediğini sorar. Avi planda değişiklik olduğunu ve zamanın değiştiğini söyler. İşlerinin yoğunluğundan  haber veremediği için özür diler. İşça nın sözünde duracağını söyler. Jogi Takur kendisinden habersiz Tpasya nın düğününe giden Divya ya kızmaktadır. Rathor Tapasya nın kendisini temsil ettiğini, bu yüzden topluma çıkmasını, güzel giyinmesini vb istiyor. Nani de hayatından memnundur. Zira Tapasya çok zengin birisiyle evlenmiş ve istediği her şeyi alabilecektir.

İşça eve gelince olanları annesine anlatır. Damini korkmuştur. İşça Veer in gelmediğini, demek ki kendisini önemsemediğini söyler. Veer’in artık kendisi için hiç bir önemi olmadığına kanaat getirir. İşça İşça yine aynı hataya düşüyorsun Aynı hatayı Vansh da da yaptın. Veer’i bir anda sildin attın. Haddini bil lütfen!!!!Veer ise o kadar çok konsantre olmuştur ki İşça nın geleceğine ancak hayal kırıklığı yaşamaktadır şimdi. Yağmurun yağması, ıslanması hiç bir iey umrunda değildir Veer’in. Onu yağmurda ıslanırken Madura teselli eder. Veer eve yalnız dönerken ailesi de üzgündür. 

Rathor ve Tapasya arasında işler iyi gitmeye başlar. Tapasya alış veriş yapar, Rathor ona güzel bir kolye takarken romantik anlar yaşanır. Veer İşça ile yüzleşmekten korkmaktadır. Onun yüzüne bakamayacağını düşünerek Amerika ya gitmeye karar verir. Durumdan haberdar olan Jogi onu vazgeçirmeye çalışır. Hayatlarını mahveden kızı Tapasya adına ondan özür diler. Veer’in ailesi de bu karardan dolayı şok içindedirler. Ancak hiç birisi onun gidişini engelleyemez. Veer Amerika’ya gidiyor.

İşça’nın midesi bulanır. Annesi hastaneye gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak İşça bahaneler uydurup gitmek istemez. Madura Veer’in gitmesini engellemeye çalışıyor. İşça ile son bir defa daha konuşmasını istiyor. İşça ise Damini nin ısrarı ile hastaneye gidiyor. Doktor bebeğin iyi olduğunu ancak biraz zayıf olduğunu söyler. Ayrıca bir daha ki gelişlerinde eşinin de burda olmasını istiyorum der. Onlar hastaneden ayrılırlarken Jogi ye yakalanırlar. Damini onu görmezden gelse de İşça onunla konuşur. 

Jogi bir kaç kelam ettikten sonra Veer’in Amerika ya gitme kararı aldığını söyler. İşça şoktadır. Veer sekreteri Madura ile havaalanında son işlemlerini yapıyor. Veer hala sağa sola bakıyor bir gelen var mı diye. Jogi İşça ve Damini’yi havaalanına götürüyor. Jogi yolda Veer’i arar ancak Veer’in telefonu kapalı. Madura Veer’e İşça ya haber vermesini istiyor ancak her defasında Veer’den azar işitiyor. Veer uçağa giderken son bir defa daha arkasına bakar. İşça sının geleceğini düşünerek. Ancak İşça yine yok!!! 

O da ne İşça göründü. Veer ve İşça uzaktan birbirlerine bakıyorlar. Ben de tereddütteyim acaba Veer hayal mi kuruyor diye. Ama gerçek onlar uzun süre bakıştıktan sonra sarılıyorlar. Göz yaşları sel olurken Jogi ve Damini de gözükür. Jogi Damini ye güzel sözler söylerken Damini biraz da utanır.

Kördüğüm 176. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir