Kördüğüm dizisi son bölümünde bütün izleyicileri göz yaşlarına boğmuştu. Özellikle Veer ile İşça nın buluşma sahnesi çok duygusaldı. Veer İşça yı hayatı boyunca bir daha bırakmayacağını taahhüt ederken İşça’yı alnından öper. Jogi Takur da Veer ile İşşça nın ellerini birleştirerek bu eller bir daha ayrılmasın diye temennide bulunur. Veer en zor zamanlarda her zaman yanında olan Madura ile İşçayı tanıştırır.

Jogi Takur Damini ye bir daha seni hizmetçi olarak görmek istemiyorum çünkü sen kızına bakmakla en büyük görevi yerine getirdin diyor ve onun bağımsız bir eve gitmesini istiyor. Veer ise bir an önce eve gitmek istiyor. İşça iki çocuk ve karnındaki bebekle birlikte yaşamak istiyor. Onların yaşama sevinci olduğunu söylüyor. Veer de aynı fikirdedir. Çocukların birlikte büyüyeceklerini söylüyor. Yani anlayacağınız Kördüğüm yeniden başlıyor. Tıpkı Tapasya ve İşça nın aynı evde büyümeleri gibi Tapasya nın bebeği ile İşça’nın bebeği aynı evde büyüyecektir. O yüzden dizinin ismi Kördüğüm olmuştur.

Veer ve İşça Bundela konağındalar. Önce Veer gelir ve herkesi sevindirir. Herkes onu Amerika ya gittiğini biliyor ancak karşılarında görünce çok seviniyorlar. Arkasından içeri giren İşça onları daha da sevindiriyor. İşça nın gelmesiyle ailenin huzuru yerine geliyor. Evde Nani ve Tapasya nın olmayışı sevinçlerini katlandırıyor. Ver İşça yı onun için hazırlanan odasına götürür. 

İşça nın aklı ise çocuklardadır. İlk etapta onlar Damini nin yanında kalmıştır. Ancak Veer onları alıp geldiğinde İşça çok mutlu olur. Ancak ev halkı ne diyecektir. Ev halkı ilk etapta çocukları görünce kabul etmek istemez. Ancak Dadu özellikle Kanhu ile güzel vakit geçirince ev halkı onları torun gibi bağırlarına basarlar. Jogi Takur ise Damni hakkında karısı ile konuşuyor. Damini nin artık hizmetçi olmadığını, kendilerinden bağımsız olarakvya  yaşayacağını söylüyor. Divya da kıskançlık had safhada. 

Veer doğacak bebeklerini düşünerek İşça ile çok yakından ilgilenmektedir. Jogi ve Divya İşça yı görmek için Bundela konağına giderler. Jogi özellikle Mukta ile çok ilgilenir. Garibim bilmez ki sevdiği çocuk öz kız Tapasya nın kızıdır. Divya hala tereddüt ediyor. Kıskançlığı bebek sevmesine bile engel. Herkes çok mutlu bir şekilde yemek masasında eğlenirken Nani gelmiştir. Nani gördüğü manzara karşısında şok olmuştur.

Kördüğüm 177. Bölüm Fragmanı

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir