Kördüğüm dizisinde İşça ile Veer  Takur konağında çocuklarla ilgilenirken Veer de İşça yı sürekli şımartmaktadır. Jogi çocukları bir dede edasıyla severken Divya ise onlardan uzak kalmayı tercih ediyor. Bu sırada eve Nani gelir. Nani manzaradan hiçte hoşnut olmaz. Çünkü herkes İşça nın peşindedir. Çünkü İşça mutludur, çünkü Tapasya üzülüyordur, çünkü İşça Veer den bebek sahibi olacaktır. Çünkü çünkü çünkü….

Nani yi ilk olarak Puştkar görür ve onu selamlar. İşça da o kadar olay olmasına rağmen onu selamlar. Nani yine herkesin içinde İşça ya hakarete başlar. Ancak bu sefer Veer sessiz kalamaz. Jogi Tapasya nın bebeğini çok sevmiştir ve kucağından hiç indirmiyor. O da Nani yi karşılıyor ve bu sırada telefonu çalıyor. Jogi mecburen çocuğu Nani nin eline veriyor. Bebek Nani nin döşüne yatıyor hemen.

Nani biraz yakınlık hissetse de bebek kimin diye soruyor. Veer bebeği terkedilmiş halde İşça nın bulduğunu söyleyince Nani büyük bir hışımla bebeği elinden atıyor. Allah tan İşça bebeği yakalıyor. Nani nin bu hareketi herkeste şok etkisi yaratırken Jogi Takur’un telefon konuşması bitiyor. Jogi neden bu şekilde davranıyorsun diye Nani yi azarlıyor. Nani nasıl olurda Tapasya bebeğini kaybetmenin üzüntüsüyle yaşarken bunlar İşça nın bulduğu bir bebekle mutlu olduklarını düşünmektedir. 

Tapasya ise Rathor’un yanında mutludur aslında. Rathor sürekli onu mutlu etmek için bir şeyler yapıyor. Son olarak Tapasya nın sevdiği tasarımcıyla birlikte vakit geçireceklerini söylüyor. Nani Divya ile yalnız kaldığında Tapasya çok kötü durumdayken neden Veer’i kabul ettiklerini soruyor. Bunu Tapasya nın kaldıramayacağını anlatıyor. Divya da Tapasya ya İşça nın hamileliğinden bahsetmemesini istiyor. Nani bir şey söylemeyeceğini söylüyor.

Mai İşça nın gelişi şerefine büyük bir kutlama yapacağını söylüyor. İşça büyük kutlama yerine ufak bir kutlama yapılmasını ve geri kalan parayı da yetimhaneye bağışlamasını istiyor. Bu karar herkesi sevindiriyor. Mai Veer’e çocuklar hakkında öğüt veriyor. Kendisini fazla yıpratmamasını istiyor ve kendi doğacak çocuğunu düşünmesini istiyor. İşça da konuşulanları gizlice dinlerken üzülüyor. Ancak Veer hiçte öyle gözükmüyor ve çocuklarla ilgisini hiç kesmiyor. 

Veer İşça ya kalbinin ne kadar güzel olduğunu söylüyor. O kadar ki bulduğu çocuğu bile sahiplenmiş olduğunu Tapasya nın ise bebeğini kaybettiğini söylüyor. Tanrı nın bu şekilde onu cezalandırdığını söylüyor. Rathor Tapasya yı mutsuz görünce onu aliş veriş merkezine götürür. Tesadüf bu ya İşça ve Veer de aradadır. İşça güzel bir kumaş beğeniyor. Bu sırada Tapasya da aynı yerde aynı kumaşı beğeniyor. Ancak satıcı onun satıldığını söylüyor. Rathor kime satıldığını soruyor. Satıcı şurdaki kişiye diyor. 

Veer arkasını döndüğünde Rathor ve Tapasya yı görüyor. Tabi Tapasya İşça yı hamile görünce şişiyor. Rathor onları tebrik ediyor. Nani Tapasya nın kontrolleri için doktora gittiğinde doktor Tapasya nın bir daha doğuramayacağını söylüyor. Nani bu nasıl olur diye bağırıp çağırıyor. Bunu Tapasya ya nasıl anlatacağını düşünüyor. Rathor Tapasya dan bir bebek istemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir