Kördüğüm dizisinde Tapasya ile İşça alış veriş merkezinde karşılaşmışlardı. Tapasya İşça nın hamile kaldığını öğrenince şok olmuş, ancak bozuntuya vermemişti. Rathor ise bebekten dolayı onları tebrik etmişti. Nani de doktora gittiğinde Tapasya nın yumurtalığındaki kirslerden dolayı ömür boyu çocuk sahibi olamayacağını öğrenince sinir krizleri geçirmiş bu haberi Tapasya ya nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Raghu ve Tapasya Takur evine ziyarete gidiyorlar.

Takur ailesi ile Tapasya nın buluşması anında duygusal anlar yaşanır. Baba Jogi Takur Tapasya yı yeniden bağrına basarken herkes mutlu olur. Onlar konaktayken Mai geliyor. Karşısından Tapasya yı görünce sinirlenir. Tapasya nın kutsanmak istenmesine izin vermez. Onlara İşça’nın bebeği için kutlama yapacaklarını söyler. Bunun için aileyi davet etmeye geldiğini söyler. Rathor da Mai den özür diler. Jogi onun bu hareketinden memnun kalır. Raghu aslında  Tapasya için özür dilemiştir.

Veer ile İşça kendisine yepyeni bir hayat kuran Damini nin yanına gitmiştir. İşça ona alışveriş merkezinde yaşadıklarını anlatır. Tapasya ile Raghu nun çok mutlu göründüklerinden bahseder. Veer Damini ye yalnız kalma bize gel diye ricada bulunur ancak Damini kabul etmez. Tapasya albümünü Rathor’a gösteriyor ve oldukça mutlu. Nani üzgün bir şekilde Divya nın yanına gelir ve Tapasya nın bir daha çocuk sahibi olamayacağını söyler. Divya hayatının şokunu yaşarken Tapasya da olanları duymuştur. 

Nani ve Divya sinir krizi geçiren Tapasya ya teselli vermeye çalışıyorlar. Onu en iyi doktora götüreceklerini söylüyorlar. Rathore Tapasya nın odasına girmiş Tapasya nın fotoğraflarına bakmaktadır. Jogi damadını görür ve içeri girer. Rathore Jogi ye Tapasya gibi bir kızı olduğu için çok şanslı olduğunu söyler. Ona kızından dolayı iltifat ediyor. Jogi Raghu dan çok memnundur ve kızını mutlu etmesinden dolayı ona dua ediyor. Bu sırada içeri Divya, Tapasya ve Nani giriyor. Durumdan bahsetmek istiyorlar. Ancak Raghu Jogi ye ben de sizin gibi bir baba olmak istiyorum deyince konuşmaktkan vazgeçiyorlar. 

Rathore gece Tapasya nın yanına geldiğinde moralinin çok bozuk olduğunu görüyor. Tapasya Rathor’un bebek sahibi olmayı ne kadar istediğini düşünüyor. Bebek sahibi olamayacağını düşünüyor. Raghu onu mutlu etmeye çalışsa da Tapasya nın morali düzelmiyor. Raghu neden üzgün olduğunu öğrenmeye çaluışıyor ancak Tapasya sözleriyle lafı değiştirmeye çalışıyor. Veer Tapasya nın aklında hala Veer olduğunu düşünüyor. 

Tapasya sonunda Rathor’un karşısına çıkar ve bebek sahibi olamayacağını söyler. Rathore şoktadır. Nani Tapasya nın Rathre ile bebek hakkında konuştuğundan şüphelenir ve Tapasya nın yanına gider. Onun yattığını gören Nani Tapasya yı uyandırır. Rathor’a bir şey söylememesi konusunda onu uyarır. Tapasya artık yalan söylemeyi sürdüremeyeceğini belirtirken Nani terkedildiğinde ne demek istediğimi anlarsın der. İçeri Jogi ve Divya girer. Tapasya babasına da durumunu anlatır. Babası önemli olanın kızı olduğunu ve her şeyin bir çaresi olduğunu söylerken Raghu da içeri giriyor.

Kördüğüm 179. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir