Kördüğüm 27. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinde İşça Tapasya’nın entrikaları ile ormanda kaybolmuştu. İşça eve gelmeyince herkes telaşlanır. Başta Jogi Takur olmak üzere İşça’yı bulmak için seferberlik başlatılır. İşça ise bir kaç kez umutlandığı yerde yeniden hüzne boğulur. Sonunda İşça bulunurak Jogi tarafından eve getirilir. İşça oldukça bitkin düşmüştür.

Eve gelen doktor onun bir travma yaşadığını söyler ve onları uyarır. Jogi ve Divya onun başındayken İşça sayıklamaya başlar. İşça başından geçenleri sayıklarken Tapasya’nın onu nasıl yalnız bıraktığından da bahsetmektedir. Jogi ve Divya duyduklarına inanamaz. Jogi soluğu Tapasya’nın yanında alır. Ondan İşça’nın hesabını sorar. Tapasya ise İşça’yı kendisinden daha çok sevdikleri için böyle davrandığını itiraf eder.

Tapasya birz utanç, biraz pişmanlık ve birazda vicdan azabundan olacak  İşça’nın karşısına çıkmaya cesaret edemez. Damini ve diğerleri için çok zor bi4 durumdur bu kıskançlık. Neredeyse bir çocuk ölecekti bu yüzden. İşça uyuduğu zaman Tapasya’nın pis pis gülüşünün kabusuyla uyanır. Eski güler yüzlü İşça gitmiş yerini korkak ve üzgün İşça gelmiştir. Tapasya hala İşça’yı suçlamayı sürdürür. Artık babası kararını vermiştir. Tapasya yatılı yurda gider. 

Kördüğüm 2 Eylül Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir