Kördüğüm dizisi tüm heyecanı ile devam etmektedir. Veer olayların arkasındaki ismin annesi olduğunu Ruby den öğrendiğinde adeta yıkılmıştır. Ruby’e teşekkür eden Veer ona biraz para vererek ayrılır. Yolda Mai nin hayatlarını zehir etiğini düşünür ama bunları neden yapmıştır. Bu sorularla eve dönmektedir. Rathor’un evinde sessiz hıçkırıklar hakim. Nani yoldaşını ve torununu kaybetmenin acısıyla elinde Tapasya resmi sürekli ağlarken Rathor annesinin yemek yemesi konusundaki ısrarına rağmen bir lokma yemek yemiyor. Aklından Tapasya hiç çıkmıyor.

Ruby Veer’in gösterdiği resimlerin ardından Rock’nin bir sahtekar olduğunu düşünüyor. Rocky’i arayıp hesap soruyor. Ruby aldatıldığı için bildiklerini polise anlatmakla tehdit eder Rocky’i. Rocky ne dediyse kabul etmez Ruby. Her şeyin bir oyun olduğunu anlatan Rock Ruby’i  inandıramaz. Ruby telefonu kapattığında Rocky”’nin başından dumanlar çıkmaktadır. Tüm bunların sebebi İşça dır. İşça ya gereken dersi bu gece verecektir.

Zavallı İşça her şeyden habersiz bebeğine ninni söylüyor. Rocky İşçça nın odasına girer ve kapıyı arkadan kilitler. İşça ne yapıyorsun demeye kalmadan gözü dönmüş insan müsveddesi adam İşça ya saldırmaya başlar. İşça çığlık atmakta, kendini savunmaya çalışıyor ancak her şeyi göze alan Rocky kararlı. Bu iş bu gece bitecek. Bu sırada Veer’in arabası bozuluyor. Aksilik bu ya. Veer bir kaç arabaya el etse de kimse durmuyor. Veer İşça yı aramaya karar veriyor. İşça nın telefonu çaldığında Rocky İşça nın üzerinde ve boğuşuyorlar.

İşça eline geçirdiği bir vazoyla Rocky’e vurur ve onu üstünden atar atmaz telefonu açar. Veer sesleri duyar ve ne yapacağını düşünürken bir araba ona vurur. Zavallı İşça, zavallı Veer. Veer yerde kanlar içinde yatarken başına toplanan kalabalık tarafından hastaneye götürülür. Bu arada İşça nın bağırmalarına uyanan Mai salona gelir. İşça da vazonun etkisiyle yere düşen Rocky’yi atlatarak salona gider. İşça Mai nin arkasına sığınır. Mai Rocky’e engel olmaya çalışsa da Rocky onu da itekler ve yere düşürür. İşça yı aldığı gibi yeniden odaya götürür. Mai nin ilk aklına gelen jogi olur ve onu arayarak yardım ister. Jogi hemen yola çıkıyor. Veer ise doktorlar tarafından yoğun bakıma alınır. 

Jogi Bundela evine geldiğinde Rocky İşça ya sahip olmak üzere. Jogi kapıyı kırıp içeri girdiğinde uzun süre boğuşma yaşanıyor. Jogi başta Rocky’i bir güzel dövse de Rocky gençliğinin avantajı ile Jogi yi bayıltana kadar dövüyor. Vansh arkasında bekleyen Mai ve İşça nın yanına doğru gelirken Jogi son bir hamle ile Vansh’ı itekliyor. Vansh sehpanın üzerine düştüğünde sehpanın ayağı karnına saplanarak feci şekilde can veriyor. Jogi polisi arayarak kendisini ihbar ediyor. Bu arada Veer de kendine gelir gelmez doktorların uyarılarına rağmen eve gidiyor. Veer eve girdiğinde Jogi de polisler tarafından karakola götürülüyor.

İşça Veer’e neler olduğunu birer birer anlatır. Veer çok sinirlidir. Şimdi bu olayların arkasında kimin olduğunu söyleme zamanıdır. Veer kendilerine kurulan tezgahdan bahseder ve Ruby’nin itiraflarını anlatır. Ardından Veer Ruby den aldığı telefonu çaldırır. Mai nin telefonu çalmaya başlar. Umed çalan telefonu getirir ve Mai ye nasıl böyle bir şey yaparsın diye kızarken İşça bir yanlışlık olabileceğini söyler. Veer yanlışlık yok işte faturalar diye gösterir. Mai bir müddet sessizliğin ardından ağlamaya başlar. 

Rocky’i Kasab’ın yardımıyla hapisten nasıl çıkardıklarını anlatır. Ama neden böyle bir şey yaptın. Mai İşça nın bebek sahibi olmak istemediği için soyumuzu devam ettirecek bir kişi bulmak için böyle davrandığını itiraf eder. Daddaji Mai yi evden kovarken Umed Jogi nin yerine Kasab ile Mai nin cezalandırılması gerektiğini söyler. Veer Jogi için harekete geçer ancak bir sonuç alamaz. Nani Umed den her şeyi öğrenir. Nani Divya ya Jogi nin Rocky’i öldürdüğünü ve katil olduğunu söylerken Damini olanları duyar. Hemen Jogi yi ziyarete giderler. Nani yine Damini yi İşça dan dolayı suçlarken Divya da aynı moda girmiştir.

Kördüğüm 205. Bölüm Fragmanı

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir