Kördüğüm dizisinde Veer müfettişin sayesinde Yuvraj’a kavuşmuştu. Veer Kanha ve Yuvraj’a bir şey olmadan sağ salim onları eve götürmek için yola çıkmıştır. Jogi  Nani ve Puştkar’ın konuşmaları sırasında bebeği kaçırma olayında onların olduğunu öğrenmiş ve ikisini de evden atmıştı. Divya ya da bir seçim yapmasını istemişti. Ya ben ya da onlar. Divya onların gitmesinin ardından yalnız kaldığını düşünerek ağlamaktadır.

Divya Nani ve Puştkar’ın olduğu resme bakarak ağlamaktadır. Nani ve Puştkar ise o kadar da üzgün görünmüyorlar. Divya Nani yi aramaya karar verir. Ona siz olmadan buranın hiç bir tadı kalmadı diye dert yanarken Nani Tapasya nın Rathor’un evine gitmiş olabileceğini söyler. Mukta’yı çalan hırsız yine ortaya çıkıyor. Yine iş peşindeyken Mukta’nın resmini bir restoranda görüyor. Onun çok zengin birisinin himayesinde olduğunu düşünüyor. İşça ise korkuyla Yuvraj ve Kanha yı beklemektedir ancak bir yandan da Veer’i düşünüyor.

Veer’e bir şey olacak olursa onu kimsenin himaye etmeyeceğinden korkuyor. Zira Umed bile bir çırpıda ondan yüz çevirmiştir. Bundela ailesi de Veer’in ve torunlarının gelmesini 4 gözle beklemektedir. Derken Veer kucağında Yuvraj ile geliyor. Herkeste bir sevinç. Sesleri duyan İşça da koşarak aşağıya iner. Yuvraj’ın geldiğine çok sevinmiştir ancak Kanha nerde. İşça Veer’in yakasına sarılır ve hani söz vermiştin Kanha yı getireceğine diye bağırmaya başlar. Bundela ailesi bu durumdan oldukça rahatsı. Az sonra Kanha da koşarak içeri girer. İşça onu görünce sanki kendi çocuğu Kanha gibi Yuvraj dan daha çok ilgi göstererek öper koklar.

Bu durum Veer’i çok sinirlendirmiştir. İşça nın kendisine güvenmemesi ve Kanha yı daha değerli görmesi onu kızdırmıştır. Veer başlar konuşmaya ve İşça yı güvensizlikle suçlar. Bana Kanha bile güvendi ama sen güvenmedin diye dert yanar. Senin için tüm ailemi karşıma aldım, ama senin bana reva gördüğün şeye bak diye haykırır adeta. Bundela ailesinde Umed bile İşça nın bu yaptığını affetmiyor. Veer Kanha için Yuvraj’ı yok sayan İşça ya Yuvraj’ı da haketmediğini söyleyerek rest çeker. Sonra da aile bebeği de alarak İşça dan ayrılır. İşça yı Kanha teselli eder.

Tüm aile Yuvraj ile ilgilenmektedir. Ailede ki temel görüş İşça nın kendi çocuğundan daha fazla Kanha ya değer vermesi. Bunu Mai kullanıyor. Mukta yı kaçıran hırsız Raghu nun evine gelir. Güvenlik onu içeri almak istemiyor. Adam girmeye çalışırken Divya geliyor ve neler olduğunu soruyor. Adam Rathor’un bebeğinin kaçırıldığını söylüyor. Divya şok oluyor. İşça Muhta ve Kanha ile birlikte parka giderler. Parkta bir kadının kayıp ilanı astığını gören İşça kadınla sohbet eder. Kadına yardım etmeyi taahhüt eder. 

Divya Puştkar’ı da alarak hırsız ile birlikte arabadalar. Hırsız kaçırdığı bebeğin resmini gördüğü fotoğrafçının dükkanına gider ancak resim kaldırılmıştır. Fotoğrafçı o resmin bir otelden sipariş edildiğini söyler. İşça için adeta boykot vardır evde. İşça bebeğine ne zaman erişmeye çalışsa Mai nin engellemesiyle karşılaşır. Bebek için isim töreni yapılacaktır. Rahip bebeğin isminin ne olacağını soruyor. Bunun için annesine sorulması gerektiğini söylüyor. Ancak aile İşça yı yok saydığı için onun görüşünün bir önemi yoktur.

Mai bebeğin isminin Akash olmasını önerir. Ancak İşça Rathor ve Tapasya nın bebeğe Yuvraj ismini verdiklerini ve bunun değişmemesi gerektiğini savunur. Veer de  Radhore ve Tapasya  saygı duydukları için ismin değişmemesi gerektiğini savunur. Dadaji sonunda kabul eder; İşça da Veer’e teşekkür eder. Veer ilk defa İşça’ya gülümser ve bebeğin isminin Yuvraj olacağını söyler. Veer ve İşça odasına çıkarlar. İşça Veer den bir istekte bulunur. Çocukları için bir otelde kutlama yapmak istemektedir. Veer kabul eder. Aralarında romantik anlar yaşanırken İşça nın midesi bulanır ve lavaboya gider. Veer heyecanlanmıştır. İşça hamile mi yoksa.

Veer çok mutlu olur. İşça yı kucağına alır. İşça da acele etme hele bir doktora gidelim der. Otelde ise Mukta için hummalı bir çalışma vardır. Her yer süslenmektedir. Divya ve Puştkar hırsız ile birlikte bu otele gelirler. Hırsız fotoğrafçıda gördüğü resmi burda görüyor. Divya heyecanlanır. Biraz sonra başka bir resim daha gelir. Bu resim de İşça&Veer ve kucaklarında ise Mukta vardır. Herkes şoktadır.

Kördüğüm 212. Bölüm Fragmanı

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir