Kördüğüm dizisi son bölümünde Veer ve İşça bir otelde Mukta için kutlama yapmayı düşünmektedirler. İşça nın hamile olma ihtimalinden dolayı Veer ile buzlar erimiştir. Divya ve Puştkat hırsızı da yanlarına alarak Mukta nın resminin sipariş edildiği otele gelmişler ve orda Mukta nın İşça ve Veer ile birlikte çekilen resimlerini görmüşlerdir. Puştkar yine sahneye çıkar ve polise çocuk kaçırıldığı ile ilgili ihbarda bulunur.

Mukta için her yer süslenmiş güzel bir tören yapılmaktadır. Ancak polisin gelmesiyle bütün moraller bozulur. Polis Divya ve Puştkar’ın şikayeti üzerine İşça nın Tapasya ya ait bebeği alıkoyma suçlamasıyla geldiklerini söyler. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Sonunda polis İşça ya kelepçeyi takar. Veer’in itirazları işe yaramamıştır. İşça son bir kere daha Mukta ya sarılmak ister ancak Divya buna mani olur. İşça karakolun yolunu tutarken Damini şoktadır.

Divya bebeği eve getirdiğinde herşeyden habersiz Jogi Takur İşça yı soruyor. Divya bebeğin İşça ya ait olmadığını Tapasya nın olduğunu söylüyor. Jogi şaşkındır ve ne olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Divya konuşmaya devam eder. İşça yı suçlayarak yıllarca kızımız diye büyüttüğümüz İşça Tapasya nın kızını alarak alıkoydu ve bunu herkesten gizledi. Bu yüzden Tanrı onu cezalandırdı ve şimdi hapse girdi diye söyler. Jogi bunun da bir oyun olduğunu Puştkar’ı evden kovduğu için intikam almaya çalıştıklarını söyler.

Divya hırsızın şahit olduğunu söyleyince Jogi Bu bebek Tapasya nın bebeği ancak İşça onu hırsızın elinden kurtarıp 2 yıldır bir anne gibi bakıyor. Siz ona minnettar olmak yerine düşmanlık yapıyorsunuz diye konuşur. Damini kızının çıkması için elinde ne varsa polis karakoluna getirir ve İşça nın çıkması için yalvarır. Bu sırada Veer de gelir ve İşça nın suçsuz olduğunu ve yakında çıkacağını söyler. Jogi de karakola gelmiştir. Jogi Damini yi teselli eder ve İşça yı kurtaracaklarını söyler. Damini göz yaşlarına boğulur. Bu dizide bildiği doğrulardan şaşmayan tek kişi var, o da Jogi. Güveninde en ufak bir sarsıntı olmadan İşça yı her zaman destekledi.

Veer Nani ve Puştkar ile görüşmek için Rathor’un evine gelir. Veer İşça nın suçsuz olduğunu söyler ve şikayetlerini geri almalarını ister. Nani şeytanı hemen sesini yükseltmeye başlar ve İşça yı suçlamaya devam eder. Veer de o zaman benden günah gitti diyerek Nani nin İşça nın bebeğini çaldığını söyler. Nani hiddetini artırır ve ondan delil ister. Az sonra da Daddaji bir grup polisle eve gelir. Nani nin gözleri yuvasından çıkacak gibidir. Veer de telefonunda kayıtlı görüntüleri Nani ye gösterir. Yani Veer Puştkar’ın sildirdim dediği kayıtlara ulaşmıştır. Nani nin çırpınışları beyhude. Nani tutuklanarak karakola gider. Puştkar Divya yı bilgilendirir.

Divya endişelidir. Jogi geldiğinde durumu ona anlatır. Jogi de İşça nın bebeğini kaçırmışsa  ben bir şey yapamam diye nazire yapar. İşça ise hapisten kefaetle çıkmıştır. Divya İşça yı görünce kızar ancak İşça bebeğin Tapasya ya ait olduğunu bilseydim onu teslim ederdim diye özür diler. Jogi de Nani nin daha önceden hapse girmesi gerektiğini söyler. Eğer Nani yi çıkarmak istersen Mukta yı İşça ya ver diye konuşur. Ancak Divya kabul etmiyor.

Kördüğüm 214. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir