Kördüğüm 16. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinde İşça annesi için para biriktirmeye karar verir. Bu yüzden okulu bile askıya alır. Eline aldığı çiçekleri satarak para kazanacaktır. Yolda çiçek satmaya çalıştığı bir adam ona para yerine piyango bileti verir. Bir umut İşça onu saklar. 

Tapasya ve İşça evdeki yaramazlıklarına devam ederlerken Nani bu durumdan hiç de memnun değildir. Divya’nın kardeşi Puşkar aslında Damini’nin yıllar önce yanına gelerek eşi ile ilgili ölüm haberini veren kişidir. Damini eşi hakkında ondan bilgi almaya çalışsa da Puşkar bu soruları es geçmeye çalışır. Aslında Puşkar ile Damini’nin eşi arasında bir ilişki vardır.

Nani gazetelere göz atarken sıkılmaktadır. Aşağıya inen Nani İşça’nın masaya bıraktığı bileti görünce ona bakar. Gazetede büyük ikramiye heberlerine bakarak bileti kontrol eder. Bilet büyük ikramiye kazanmıştır. Nani ne yapacağını bilemez. Tapasya ve İşça da onun yanına gelerek biletlerini isterler. Nani mecburen bileti vermek zorunda kalır. İşça Puşka’nın hanımı sayesinde bilete büyük para çıktığını öğrenip sevinir.

Nani artık bileti ele geçirmek için bir çok şey yapar ancak sonunda bileti İşça’dan satın alarak eline alır. Zavallı İşça çok büyük para kazandım diye sevinirken annesine sürpriz yapar. Annesine Nani’nin biletini para karşılığında aldığını söyler. Damini şüphelenmiştir.

Kördüğüm 22 Ağustos Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir