Veer İşça’nın yeniden kendi evlerine gelmesi için Tapasya’nın çaldığı paralarla birlikte Jogi’nin evine gider. Jogi Divya ile insan içine çıkacak halim kalmadı. şimdi yaşamanın hiç bir anlamı kalmadı diye konuşmaktadır. Bu konuşmalara şahit olan Veer ise Jogi’ye hata yapmadığını ve kendisini baba olarak gördüğünü söyler. Damini ise Veer’e görünce kızım gidecek diye üzülür.

Veer Tapasya’nın çaldığı paraları Jogi’ye teslim ettiğinde Masum’un boşuna günahı alındığını düşünür Tapasya’nın nasıl bir kız olduğu bir kere daha ispatlanmıştır. Nani ise şeytanlığa devam ediyor. Divya’nın aklını karıştırmaya çalışıyor. Tapasya’nın daha bir çocuk olduğunu ve yanlışlar yapmasının normal olduğundan bahsediyor. İşça’ya her türlü toleransın sağlandığı halde aynı toleransın Tapasya için yapılmadığını söylüyor.

Divya yavaş yavaş yumuşamaya başlıyor. Divya konuşmaya devam ediyor. Tapasya’nın burada olmasa bile ne yaptığını bilmemeiz gerekir. En azından onun yanında olduğumuzu hissettirmemiz gerekir diye konuşmasını sürdürüyor. Divya iyice kıvama geldi. Ben her zaman diyorum büyük şeytan Nani diye….

Mai İşça’nın odasına geldiğinde Vansh’ın hatıralarını görünce hüzünlenir. İşça ‘nın hangi odada kalması gerektiğine kendisinin karar vermesini ister. İşça annesi ile konuşarak ondan izin ister. Orada Daddaji ve Mai’ye sahip çıkacak birisi olması lazım. Onlar benim için Vans’ın hatıraları der. Veer İşça’yı almak için gelir. İşça evdekilerle vedalaştıktan sonra ayrılır. Yolda Veer konuşmaya çalışsa da İşça konuşmaz.

Eve geldiklerinde Mai onu karşılar. İşça odasına geldiğinde Vansh’ın hatıralarına bakarak ağlamaya başlar. Tapasya’nın kulüpte tanıştığı Raghu ise arkadaşları ile kumar masasında kaybetmeye devam ediyor. Sonunda Tapasya’nın verdiği paraları uğur getirsin diye orataya koyar ve bu sefer kazanır. Uğur paralarını alarak masadan kalkar.

Divya Nani’nin fıs fıslarının ardından Tapasya’yı aramaya karar verir. Tapasya bu aramalara cevap vermeyerek Divya’yı daha da telaşlandırır. Divya Jogi’ye kızının peşine gideceğini söyler. Jogi bu hatayı bir kaç yaptıkarını söyleyerek buna karşı gelir. Bu arada Jogi’ye bir telefon gelir. Telefon bankadandır. Müdür Tapasya’nın kullandığı kredi kartının ödenmediğini söyler. Divya daha da fazla endişelenir. Raghu Tapasya ile ilgilenmeye devam eder. Ancak Tapasya bundan şimdilik rahatsız. Raghu kumar masasında yanımda kalman karşılığında sana belli miktarda pay veririm diye teklifte bulunur. Tapasya kabul etmez.

Bubdela konağında ise İşça dul bir kadın gibi yaşamaya başlar. Günde bir kere yemek yer ve kendi yemeğini kendisi yapar. Veer bundan çok rahatsız olur.

Kördüğüm 22 Kasım Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir