Kördüğüm dizisinde Nani alavere dalevere abidik gubidik işlerle küçük İşça’yı kandırarak elindeki piyango biletini para karşılığında satın almıştır. İşça ise annesine çok büyük bir para kazandığını ve Nani’nin bilet karşılığında bu parayı verdiğini annesine söylemişti. Annesi bu durumu nasıl olupta açıklayacaktır..

Nani başkasının parasıyla artistik yapmaya devam etsin Damini de İşça’ya verilen parayı geri iade etmenin hesabını yapsın. İnsan bu kadar saf olmamalı, film de olsa böyle senaryolar gerçeklikten çok uzak kalıyor açıkçası. Damini parayı geri iade etmeye çalıştığında Nani eveler geveler ve sonra üste çıkmayı başarır.

İşça paranın geri gittiğini öğrenince çok üzülür. Damini ona durumu izah ederken Jogi onları dinlemektedir. Elini cebine atar ve istenen parayı İşça’ya verirken gözyaşlarını da siler. Nani ise Puşka ve Rohini’ye vaatlerde bulunmaktadır. Hatta eve kuyumcu bile çağıran Nani işi oldukça abartmaktadır. Damini ise konuşulanlara kulak misafiri olduğunda İşça’nın doğru söylediğini anlar. Nani bileti sakladığı yere gittiğinde bileti bulamaz. Endişeyle dışarı çıktığında biletin bir kovada yakıldığını görür. Nani ağlamaya başlar.

Kördüğüm 23 Ağustos Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir