Kızının ortalık göstericisi olmasına oldukça sinirlenen Jogi kızını alarak eve getirir. Evde ise Divya kızının akibetini merak edip ağlamaktadır. Kızını görünce çok sevinen Divya’yı Jogi’nin hışmı sindirir. Jogi olanları anlatırken İşça ve Tapasya göz yaşlarına hakim olamazlar.

Kabak yine İşça ve Damini’nin başına patlar. Divya kızının başına ne geldiyse İşça geldikten sonra olduğunu söyler. Jogi de ilk kez buna katılır ve Damini’den sabah evi terketmesini isterler. Damini neye uğradığını şaşırırken İşça’nın elinden tutarak odasına gider. 

Gece Jogi kızının odasına gider. Tapasya ağlayarak uyuyakalmıştır. Onun göz yaşlarına silerken Tapasya uyanır. Tapasya İşça’nın 5 bin rupiye ihtiyacı olduğunu ve bu yüzden ona yardım ettiğini söyler. İşça’nın bu olanlardan hiç bir suçu bulunmadığını ve ona bizzat kendisinin yardım ettiğini anlatır. Jogi duyduklarına inanamaz. 

Ertesi sabah Jogi tüm aile bireylerini çağırarak bir şey söyleyeceğini söyler. Jogi kızının anlattıklarından sonra Damini ve İşça’yı affetmiştir. Ayrıca İşça bütün olanları Tapasya gibi anlatmıştır. Damini ise eşiyle ilgili bildiklerini anlatması için Puşkar’ı sıkıştırmaya devam eder.

Kördüğüm 25 Ağustos Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir