Tapasya Raghu ile işbirliğinden memnun. Birlikte içkilerini yudumlarlarken kumar oyunlarının müdavimlerinden Mehri de onları gözetliyor. Raghu ayrılır ayrılmaz Tapasya’nın yanına giderek ona kendisiyle çalışması durumunda %25 hisse öneriyor. Tapasya bu rakama çok heyecanlanır ancak Raghu’dan da çekindiği için konuyu düşüneceğini söyler.

Divya tapınağa giderek tapasya için dua etmek ister. Puşkar da onun takipçisi. İşbirliği yaptığı Masum’u yanına alır ve onu dilenci kılığıyla tapınağın merdivenlerine oturtur. Divya duadan sonra dilencilere para verirken Masum ile karşılaşır ve onu eve götürür. Puşkar amacına ulaşmıştır.

Divya onu eve getirdiğinde herkes şaşırır. Jogi ise Tapasya’nın intikamını almaya çalıştığını düşünür. Tapasya kazandığı paralarla kendine bir araba bakmak için galeriye gider. Arabalara bakarken Veer de oraya gelir. Tapasya onu görünce sevinir ancak onlardan intikam alacağını düşünerek Veer ile seviyeli bir konuşma yapar. Veer hapiste olması gerektiğini söyleyince Tapasya suçsuz olduğu için çıkarıldığını söyler. Ancak Veer iyi ki hayatımdan çıktın, hayatım düzene girdi diyerek gider. Veer giderken Tapasya’nın halini bir görmeniz lazım……

Jogi evinde ise Masum bir inat uğruna eve getirildiğinden beri Puşkar’ın keyfi yerinde. Maum ile yeni planlar üzerinde konuşurken Damini onları görür. Damini onların yakınlaşmalarını şüpheyle karşılarken Masum bir şeyden korktuğum için bağırdım o yüzden Puşkar geldi diye kendini savunur. Puşkar ayrıldıktan sonra evdekilerin güvenini kaybetmeen iyi olur diye Masum’u uyarır.

Tapasya bu olayın ardından Mehra ile telefonda konuşarak teklifi kabul ettiğini ancak oranın %40 olacağını söyler. Mehra kabul ettiğini söyler. Oyun başlar. Tapasya Raghu’nun yanında oturup onun kağıtlarını Mehra’ya işaret diliyle söylemektedir. Oyun bitene kadar bütün oyunları Mehra kazanır. Akşam birlikte içki içerken Mehra bir çanta dolusu parayı Tapasya ‘ ya verip çıkar. Ancak Raghu’nun herşeyden haberi olmuştur. Kendisine ihanet eden Tapasya’ya kızar. Ertesi gün yine kumar masasına oturan Tapasya herşeyini Raghu’ya kaptırır. 

Kördüğüm 25 Kasım Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir