Damini artık her şeyi öğrenmiştir. Artık evde kalmak bile istemez. Bunun için evin hanımı ile de tartışır. Divya karşısında konuşan Damini’yi kovar. Bu sırada çocuklar da ayrılmak istemezler. Anneleri onları zorla odalarına götürmeye çalışırlar. Tapasya merdivenleri zorla çıkarken annesi dengesini kaybederek merdivenlerden yuvarlanmaya başlar.

Damini ise gördükleri karşısında şok olur ve hemen müdahale eder. Divya hemen hastaneye kaldırılır. Doktorlar durumunun çok acil olduğunu söylerler. Hemen ameliyata alınan Divya başarılı bir ameliyatın ardından odasına alınır. Onu eşi ziyarete geldiğinde vicdan azabı çektiğini ve Damini’nin eşini kaza ile öldürdüğünü anlatır. Divya şoktadır. Aklına Damini’yi ezmeye çalıştığı sahneler gelir ve utanır.

Damini utana sıkıla Divya’yı ziyarete gelir. Ancak beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Divya kocasının anlattıklarından sonra Damini’den özür diler. Damini şaşkındır. Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır. Divya kendi evlerine gelecektir ve ev gelin gibi süslenir. Tapasya çok heyecanlıdır. Divya eve gelir ancak çok büyük bir sorun vardır…..

Kördüğüm 27 Ağustos Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir