Son günlerde dizilerle yapılan haberler ve söylentiler üzerine bu haberi yapma gereği duyuyoruz. Zira Ah Kalbim ve Kördüğüm dizilerinin final yapacağı ile ilgili haberler üzerine bu yazıyı yazma durumunda olduğumu ve sizleri bilgilendirme görevinin gereğini yapmaya çalıştığımı belirtmek isterim. Gelelim soruya. Kördüğüm dizisi bitiyor mu? Dizi ile ilgili söylentiler nereden çıktı. Ayrıntılar yazımızda.

Kördüğüm diziis ilk çıktığında yoğun eleştirilerin hedefi haline gelmişti. İşça ve Tapasya’nın bir türlü büyümek bilmeyişleri seyircinin tepkisini çekmişti. Dizide istediğini göremeyen seyircide tepkisel reaksiyonlar olmuş bu da reytingleri etkilemişti. Ancak dizi İşça ve Tapasya’nın büyümesinin ardından gerçek izlenme oranlarına sahip olmuştu. Dizi şu andaki reytingleriyle övülmeyi hakedecek bir seviyede.

Ah Kalbim gibi iddialı bir diziyi bile sollamış vaziyette. Bazı günlerde 3 reyting oranlarıyla adından söz ettiren Türk dizilerine yaklaşmakta. Kördüğüm dizisinin bu başarısında en büyük etken dizinin konusu. Diziye sonradan dahil olan Rathor ise önemli etmenlerden bence. Ancak İşça ya verilen rol seyircinin tepkisini çekiyor. Zira İşça her zaman ezik rolünde. Bu da seyirciyi kızdırıyor tabi.

2. sebeb ise dizinin yayın saati. Dizi özellikle ev hanımlarının işi gücü bitirdiği ve artık televizyon başına geçip dizi izleyeceği bir saatte yayınlanıyor. Dizinin tekrarları da kaçıranlara yeni fırsat doğuruyor. Ayrıca Kanal 7 editörünü bu durumu da sorduk. Aldığımız cevap dizinin devam edeceği oldu. Şimdilik dizi seven hayranları endişelenmesin. Dizi bu zezon da devam ediyor.

Dizi ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi buradan paylaşabilir, bilgi almak istediğiniz konuları sorabilirsiniz. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımla…..

Kördüğüm 21 Ocak Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir