Kördüğüm dizisinde en çok merak edilen konuların başında Tapasya gelmektedir. Diziyi takip edenlerinde en çok sorduğu soru da Tapasya’nın geleceği olmuştur. Bizlerde biraz araştırıp sizlere bu sorunun cevabını verelim istedik. Evet Tapasya ne kadar dizide yer alacak. İşte ayrıntılar.

Tapasya küçük bir çocukken başladığı hasetliğe büyüdüğü zamanda devam etmeyi sürdürür. Herkes İşça’yı saflıkla suçlarken İşça hiç değişmez ve saf olarak ölür. Zavallı bir çocuğu kurtarayım derken kendisi kamyon altında kalır ve hastanede yoğun bakıma alınır. O sırada Tapasya da hastanededir ve kalb nakli gerekmektedir. 

Sonunda İşça’nın kalbi ona verilir ve Tapasya kurtulurken İşça ölür. Tapasya İşça’ nın cenazesinde oldukça üzgündür. Araştırmalarımıza göre Tapasya dizinin sonuna kadar ayrılmayacak. Bazı bölümlerde ortadan kalksa da dizi bitene kadar oynayacak. 

Suç ortağı Nani de yaşamaya devam edecek ancak insafa gelmiş bir şekilde hayatına devam edecek. Sizlerin de aklına gelenler benim de aklıma geliyor. Kötüler neden her zaman ayakta dururlar da iyilere yaşam hakkı olmaz. Bari dizide böyle yapmasalardı ne olurdu sanki diye..Eee dizide olsa biz insanoğlu bunları istiyor. Ancak iyilerin hakkını sonuna kadar alacağı ahiret var iyi ki vesselam….

Bu arada ilginizi çekecek bir haber vereyim size. Tapasya dizideki Veer ile evlenmiş ancak sonra bu evlilik sona ermiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir