Kördüğüm dizisinde ilerleyen bölümlerde akla hayale gelmeyecek olaylar yaşanıyor. Bildiğiniz üzre Vansh (Rocky) ölmüştü. Hatta öldü denilerek törenler düzenlenmiş, cesedi yakılmıştı. Fakat mucize gibi bir olaya yaşanarak Vansh tekrar Bundela konağına gelmişti. Bundan sonra Vansh İşça’ya yaklaşmaya başlamıştı. Aslında tüm olaylar Gunvanti nin başının altından kalkmıştı.

Vansh’ın bu yakınlaşması İşça ve Veer arasında huzursuzluk oluşturur. Gunvanti her fırsatta İşça nın eskiden Veer ile evli olduğunu söylemektedir. Yine bir gün Veer dışardayken Vansh İşça ile birlikte olmayı kafasına koyar. İşça odasında çocuğunu uyutmaya çalışırken Vansh odaya girer ve kapıyı kapatır. İşça korkar ve odamda ne işin var diyerek çıkmasını ister. Ancak Vansh’ın çıkmaya niyeti yoktur.

İşça Vansh’ın niyetini anlamıştır. Bağırıp çağırsa da kimse sesini duymaz. Vansh ile bir müddet boğuşan İşça eline geçirdiği vazoyu kafasına vuarak onu etkisiz hale getirir. Veer ise İşça yı arıyor ancak İşça açamıyor. İşça Vansh ın elinden kurtulduktan sonra Veer den yardım ister. Veer ise ne olduğunu bile anlayamadan bir araba ona çarpar. Veer hastaneye kaldırılırken İşça da Vansh’dan kaçmaya çalışır. 

GUnvanti gürültülere uyandığında Vansh’ın İşça yı zorladığını görür. Olaya müdahale etmeye çalışan Gunvanti yi itekleyen Vansh onu da yaralar. İşça ne yapsa da baş edemez. Vansh onu sürükleyerek götürmeye çalışır. Sonra onu kucağına alır. Kendine gelen Gunvanti hemen Veer’e arar ancak telefonuna ulaşılamamaktadır. Gunvanti sonra Jogi Takur’u arar. Jogi Bundela konağına gitmek üzere evden ayrılır. 

Gunvanti İşça nın odasına kadar gelir ve yardım etmek ister. Ancak kapı kilitlidir. İşça nın feryatları arasında Vansh ona sahip olmaya çalışıyor. Vansh amacına ulaşacak mı ? Jogi yetişecek mi ? Tüm bu soruların cevapları ilerleyen günlerdeki özetlerimizde….

Neyse sizi daha fazla merakta bırakmamak için sorulara cevap veriyim. Jogi Takur eve geldiğinde Gunvanti onu İşça nın odasına götürür. Vansh İşça ya sahip olmak üzeredir. Jogi kapıyı kırarak içeri girer. İkili bir müddet kavga eder. Vansh Jogi yi iyice döver. Jogi hareketsiz bir şekilde yerde yatarken Vansh döner İşça yı yeniden elde etmeye çalışır. Jogi son bir güçle ayağa kalkar ve Vansh’ı itekler. Vash sehpanın üzerine düşer. Vansh’ın düştüğünde sehpanın ayağı karnına girmiştir. Sahte Vansh da ölmüştür.

Veer de hastanede kendine geldiğinde kulaklarında İşça nın sesleri çınlamaktadır. Veer hemen eve gitmesi gerektiğini söyler. Doktor izin vermese de Veer gider. Polisler eve gelirler ve Jogi yi karakola götürürler. Kullandığım resimler videodan kaynaklı olarak çok düşük kalitedir…

Kördüğüm 12 Ocak Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir