Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız’ın yer alacağı yeni bir dram dizisi için Filmevi ile anlaşma sağlanmış ve aTV’ de yayınlanacağı bildirilmişti. Ancak dizinin yönetmeni Emre Kabakuşak görevi bıraktığını açıklayınca dizinin yayın tarihi ve hangi kanalda yayınlanacağı ile belirsizlikler yaşanmıştı.

Son gelen duyumlarda ise Ali Doğançay’ın hikayesini , Sahne 77’nin de senaryosunu yazdığı dizinin FOX’a geçtiği öğrenildi. Dizide Timur Acar ikizinin yerine geçen Yunus’u oynayacak. Yunus ile Yiğit ikiz kardeştirler. Yiğit suç örgütlerinin peşinde koşan başarılı bir komiserken Yunus ise Bollywood’da tututnmaya çalışan başarısız bir aktörü canlandırıyor.

Dizinin ilk bölümü Hindistan’da çekilmişti ayrıca diziyi 2. bölümünden itibaren Ulaş Cihan Şimşek yönetmeye başlayacak. Ulaş Cihan Şimşek’i Familya dizisinin yönetmeni olarak biliyoruz.  Dizinin ilk bölümünün bir kısmı Hindistan’da çekilmişti. Öte yandan “Nerdesin Birader”i ikinci bölümden itibaren  yönetmeye başladı. Şimşek, son olarak Uğur Yücel’li Familya dizisinin yönetmen koltuğuna oturmuştu. Nerdesin Birader yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Nerdesin Birader Tanıtım Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir