Memurlar.net’in haberine göre 2017 2018 yeni sezonunda Artık evlilik programları olmayacak. RTÜK İzleme ve Değerlendirme Daire Başkan Yardımcısı Murat Ellialtı’dan resmi açıklama geldi. Daha önce sayfamızda sizlere Rtük’ün evlilik programı yapımcıları ile görüştüğünü ve yeni sezonda evlendirme programı formatı ile programların yayınlanmayacağını açıklamıştık; ancak bu açıklamaya rağmen Esra Erol yeni sezon tanıtımını yayınlamış Zuhal Topal ise devam edeceğini açıklamıştı. Sonunda son nokta RTÜK İzleme ve Değerlendirme Daire Başkan Yardımcısı Murat Ellialtı’dan geldi.

Murat Ellialtı katıldığı toplantıda kizdivaç programları ile ilgili kendisine iletilen soruya Yayıncı kuruluşlar ile görüştük yeni dönemde evlilik programı başka formatta yayınlanacak. Geçen dönem benzeri evlilik programları yapanlara çok ağır cezalar verilecek” dedi.

Bu cevap ise Adını Sen Koy hayranları tarafından heyecanla karşılanacak nitelikte. Daha önce yaptığımız haberlerde bu belirsizlik nedeniyle Adını Sen Koy’un 11 eylülden 25 eylüle ertelendiğini yazmıştık. Bu durumda Rtük başlayan evlilik programlarına çok ağır ceza kesecek. Bakalım Star Tv bu cezaya kaç b ölüm dayanabilecek yada RTÜK İzleme ve Değerlendirme Daire Başkan Yardımcısı Murat Ellialtı ne kadar sözünün arkasında duracak hep birlikte göreceğiz.

Diğer taraftan Adını Sen Koy çekimleri ise olanca hızıyla devam ediyor. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir