Erler Filmin sahibi Türker İnan tarafından yeni bir dizi için  daha kollar sıvandı. Başrollerinde Alişan ve Çağla Şikel’in yer alacağı Akasya Durağı ve Çiçek Taksi timsali yeni bir dizi daha başlayacak; ismine ise şuanda Sarı Melekler olarak karar verildi.

Taksicilerin yaşadığı zorlu hayatın bazen komik yanlarını bazen de başlarına gelen kötü olayları sıcak bir mahalle ve aile ortamını anlatacak olan Sarı Melekler dizisinin kanalı ise şuanda belli olmadı.  Deniz Çelebi’nin yöneteceği, Resul Ertaş ve ekibinin kaleme alacağı Sarı Melekler dizinin ocak 2018’de izleyici karşısında olması bekleniyor. Bilindiği üzere son dönemlerde Türk dizi sektöründe geriye dönüşün etkileri oldukça çok görülmeye başlandı. Sarı Melekler  dizisi de bir dönemin efsanesi haline gelen taksicileri anlatacak.

Bilindiği üzere Sarı Melekler dizisi başrol oyuncuları Alişan ve Çağla Şikel tv360 ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil isimli programda yer almışlardı. İkili daha önce Cennet Mahallesi dizisinde de başrol olarak yer almış ve Ferhat ile Sultan efsanesi olarak akıllara kazınmıştı.

Sarı Melekler Dizisi Oyuncuları

Alişan

Çağla Şikel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir