Sen Anlat Karadeniz Dizisi  Eyşan Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan Sen Anlat Karadeniz dizisi oldukça ilgi görmeyi başardı. Osman Sınav imzası taşıyan proje tanıtımlarıyla oldukça büyük ilgi görmüş ve merakla beklenmeye başlamıştı. Dizi yayına başladıktan sonra da bu beklentileri boşa çıkartmadı.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Eyşan Kimdir (Burcu Binici) Yaşı Boyu Sevgilisi  

Para karşılığı zorla evlendirilen ve gördüğü şiddet karşısında çocuğunuda alıp kaçan Nefes ve onu korumak için her türlü tehlikeyi göze alan Tahir’in hikayesinin anlatıldığı dizide Eyşan karakteri merak konusu oldu. Eyşan karakterine hayat veren oyuncu Burcu Binici kimdir yakından tanıyalım.

6 Temmuz 1986 doğumlu oyuncu 1.74 cm boyunda ve 55-56 kg dir. İlkokulu ve liseyi Aydın’da okumuştur. Mezuniyetinin ardından bankacılık sektöründe bir dönem çalışan oyuncu daha sonra Anadolu Ateşi dans topluluğunda dansçılık yapmıştır. Ardından oyunculuğa yönelmiş ve Bir Bulut Olsam dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2011 yılında yönetmen Eray Koçak ile bir evlilik yapsa da bu evlilikleri 1 yıldan az sürmüştür.  Oyuncunun şu an bilinen bir birlikteliği bulunmamaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir