9 Haziran 2019 tarihinde 48. bölüm ile final yapan Sensiz Olmaz dizisinde tekrar yayınlanacağı ile ilgili sevindirici açıklama kanal 7 yönetiminden gelmiş ve herkesi sevindirmişti. Sensiz Olmaz dizisi tekrar bölümleri ile 17 Eylülden itibaren Kanal 7 tarafından ekranlarda gösterilmeye başlayacak. Dizinin tekrar yayınlanmasında izleyici ve dizi fanlarının etkisi büyük.

Ancak dizi 20 Ekim günü final yapacak. Dizinin bitmesiyle yerini dolduracak başka bir dizi yayınlanacak. Yayınladığı dizileri tekrar yayınlayan kanal 7 de yayınlayacak dizi de kalmayınca yeni bir hint dizisi için çalışmalara başlamışlardı. Daha önce yine kanalımızdan duyurduğumuz bu dizinin ismi Ah Kalbim dizinin senaryosundaki çalışmalar yetişmediği için ileri bir tarihe ertelenmişti.

Baş rollerini Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha’nın paylaştığı ve orjinal adı Kum Kum Bhagya olan dizi 21 Ekim günü Kanal 7 ekranlarından yayınlanmaya başlayacak. Umarım diğer hint dizileri gibi izleyicilerin beğenisini kazanır. Diziyle ilgili tüm bilgi ve gelişmeleri kanalımızdan takip edebilir yorumlarınızı iletebilirsiniz…

Ah Kalbim Tanıtım Fragmanı

Daha Yayınlanmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir