Hemen hemen yayınladığı tüm dizilerin tekrarını verecek olan Kanal 7 yönetimi Benimsin ve Yalancı Bahar dizisinin ardından Sensiz Olmaz dizisinin de tekrar bölümlerini vermeye başlayacak. Genç bir köylü kızı olan Parvati ve Sınır Güvenlik Kuvvetleri Subayı olan Rudra  arasında yaşanan aşkın anlatıldığı Sensiz Olmaz dizisi Benimsin dizisinin bitmesinin hemen ardından yayınlanacak.

Sidharth Sengupta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Yayınlandığı dönemde hatırı sayılır bir izleyici kitlesi tarafından izlenen dizi Benimsin dizisinin bittiği 16 Eylül’ün ertesi günü yani 17 Eylül günü yayınlanmaya başlayacak.

Ayrıca dizinin tüm özetlerini yine kanalımızdan takip edebilir, yorumlarınızı yine buradan paylaşabilirsiniz. Oldukça fazla bir hayran kitlesi olan dizi için sabırsızlıkla bekliyoruz. Hint Dizilerinin tekrarının bile reytinglerde bir çok diziyi geçtiğini hatırlatman istedim…..

Sensiz Olmaz 1. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir