Gold Film’den  Faruk Turgut yapımcılığını üstleneceği Sevda Bahçesi dizisi için Sibel Can’dan sonra Emre Kınay’da imzayı attı. Kısa zaman içinde başlanacak çekimler sonrasında ise dizinin ekim ayında izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısında olacak Sevda Bahçesi dizisinin Kanal D’nin yeni sezon tanıtımında da yer alması bekleniyor.

Sevda Bahçesi dizisinde yıllar öce delicesine bir aşk yaşamış ve ayrılmış iki aşığın yıllar sonra bambaşka hayatlarda karşı karşıya gelmesi ile başlayacak yeni aşkları hikaye edilecek. Sevda Bahçesi dizisinin Kanal D’nin en büyük maliyetli dizileri arasında yer alması beklenirken bir çok ülkeye de telif hakları satılması bekleniyor.

Sevda Bahçesi dizisinin yönetmeni ve senaristi ise şuanda açıklanmadı.

Sevda Bahçesi Oyuncuları

Sibel Can

1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel ses sanatçısı Sibel Can 47 yaşındadır. doğmuştur.  Sibel Can yetenekli bir çocuktu daha  14 yaşındayken dansa merakı vardı  ve gelen teklif üzerine oryantal olarak sahneye almıştı. Sadece dansı değil sesi ile de büyüleyen Sibel Can babasıyla birlikte yurt dışı turnelerinde hem oryantal hem de solist olarak yer aldı.  Son olarak O Ses Türkiye’de jüri olarak yer alan Sibel Can sayısız albümün yanında sayısız projeye de imza atmıştır.  Son olarak 2006 yılında Ah İStanbul dizisinde rol almışır. 2002 yapımı Berivan dizisi efsane olmuştur.

Emre Kınay

1970’de İstanbul’da dünyaya gelen Emre Kınay  47 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Tiyatro sahnelerine yıllarını veren Emre Kınay hala kendi kurduğu tiyatrosunda sahneye de çeıkmakta ve turne yapmaktadır. Son olarak Güneşin Kızları adlı dizide rol almıştır.

Sevda Bahçesi Tanıtım Fragmanı

Sevda Bahçesi dizisi fragmanı şuanda yayınlanmadı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir